Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az antiszociális emberek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az antiszociális emberek hogy találnak párt maguknak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehezen.Ismerkedj bulikban, munkahelyen vagy iskolában ha tanulsz.

L18

2010. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen, de általában nem is keresnek. Én amikor olyan hangulatban vagyok, hogy nem akarok nagyon emberek közé menni, akkor még párra sem igazán van szükségem, mert akkor egyedül szeretek lenni.
2010. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen elbűvölhetnek valakit, aki mindent elvisel nekik.
2010. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Na igen, az előző válaszoló jól írta, ugyanis én így jártam sajnos.

Tavaly februárban megismerkedtem egy 25 éves sráccal, aki antiszociálisnak vallotta magát, de mindig mondta, hogy akar új kapcsolatot idővel, és hogy tetszem is neki.

Szóval felkette az érdeklődésem, és olyan jókat beszélgettünk (naponta 3-4 órát) szinte mindenről, hogy azt gondoltam, ilyen nincs.

Nagyon hasonlított a gondolkodásunk (én nem vagyok antiszociális, inkább imádok ismerkedni) a véleményünk sokszor egyezett, és hasonló dolgokat szerettünk.

Olyan bizalmi kapcsolatot építettem ki vele idővel, amilyet azelőtt a 4,5 éves kapcsolatomban nem. Hihetetlen volt, hogy milyen megértő volt, mindig vigasztalt, felvidított, a humora nagyszerű volt.

Elérte azt, hogy lassan beleszerettem, viszont tőle nem mertem megkérdezni, hogy mi a helyzet.

A megismerkedésünk után 9 hónappal egymásié lettünk, és minden tökéletes volt.

Nem jártunk együtt még ekkor sem, ő arra hivatkozott, hogy még nem tudja eldönteni, mit akar, ennek ellenére odaadtam magam neki többször is ezek után, ugyanis az összes barátom közül, akit előtte ismertem, ő túltett mindenkin az ágybeli teljesítményével is.

Egyszóval tökéletes férfit láttam benne, és rajtam már nem múlt volna, hogy összejöjjünk.

Két hete mondta el, hogy úgy érzi, kettőnk között nem lesz soha "járás"-nak nevezett kapcsolat, mert nem érzi a szikrát, de nagyon szeret és tetszem neki, meg stb.

Megismerkedett egy másik lánnyal, és ő kell majd neki.

Akkor döntöttem el, hogy soha többet nem kezdek egy antiszociális emberrel, mert ő is engem magába bolondított, aztán meg eldobott egy semmiség végett, én pedig több, mint egy évet vártam rá, mert ezt kérte tőlem.

2010. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

az antiszociális személyiségzavar egy betegség, nem olyan jellemzö, amit minden zárkózott emberre rá lehet akasztgatni, mert közhelyekkel dobálózni élvezet.


aki antiszociális hajlamú az mindenkit lesz*r, csak a saját érdekét nézi.épp ezért képes magához láncolni egy embert, aki sz*rrá szopat.

2010. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, kizárt! Szerintem. Egy vérbeli antiszoc. csuklóból elutasítja vagy képtelen a társas együttélésre,családos életre. Ez alap.Az nélkül meg nincs miről beszélni.
2010. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!