Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Probléma, ha egy fiú enyhén...

Probléma, ha egy fiú enyhén antiszociális?

Figyelt kérdés

Természetesen azon kívül, hogy ez a tény nagyban megnehezíti egy megfelelő lány megismerésének esélyét...

A konkrét kérdésem tehát a lányokhoz szól: titeket zavarna-e, illetve kizáró ok-e az, ha a fiú nem egy társasági lány, kevés barátja van és általában véve nem egy otthonról kimozdulós típus.

Hozzáteszem, hogy nem kocka, alig számítógépezik, viszont konkrét terve van, éppen ezért sokat tanul és sportol.



2012. febr. 5. 22:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ugy érted hogy nem szól hozzád mondjuk?
2012. febr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

bocs asszem rosszul fogalmastammmmint hogy a lányhoz.

fura igy irnu hogy te e/3ban irtál magadról

2012. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyáltalán nem zavaró tényező, mivel én is ilyen vagyok :) 21L
2012. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 lila nyuszi ***** válasza:
100%

Nekem inkább előny, valahogy örülnék neki, hogy ebben hasonlítunk. :)


20/N

2012. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Ezek szerint érdemes a hozzám hasonlók között keresgélnem.
2012. febr. 5. 23:01
 16/20 anonim válasza:
100%

Én is ilyen fiú vagyok.


Azt tapasztalom, hogy így nagyoon nehéz ismerkedni lányokkal, a sok középponti, nagydumás, ostoba állat mindig is jobban felkelti a nők figyelmét.


22/F

2012. febr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az oslói merénylőnek is volt konkrét terve! :)
2012. febr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

#16 - Nos igen, ez tagadhatatlan. Én mondjuk bízom benne, hogy később jobb lesz a helyzet.


#17 - Jogos, jogos. :D

2012. febr. 6. 18:01
 19/20 anonim válasza:
Engem nem zavarna, mert kicsit én is ilyen vagyok (lány), sőt tök jó lenne. :) Mert magamból kiindulva tudom, hogy attól még, hogy valaki nem egy társasági egyén, lehet nagyon értelmes, okos, vicces stb.. Én sem vagyok kifejezetten elutasító az emberekkel, sőt nagyon barátságos vagyok, csak nagyon kevés ember van, akit igazán közel engedek magamhoz.
2012. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem, inkább előny.
2012. szept. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!