Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mikortól mondjuk valakire,...

Mikortól mondjuk valakire, hogy antiszociális?

Figyelt kérdés

Miket csinál/nem csinál?

Hogy éli meg?


Lehet én is az vagyok...

Amiért az ismerkedés kategóriába került, mert ez a legnagyobb problémájuk az antiszoc. embereknek gondolom...


2013. szept. 10. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Minden utánaolvasás nélkül: Olyan ember, aki nem tud a társadalomba beilleszkedni és képtelen megfelelni a szabályainak.
2013. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
32%
Nekem van egy ilyen lány ismerősöm. Először amikor megismerkedtünk, ő alig beszélt és nem vett részt semmiben amit mi lányok csináltunk. (Párokban jártunk mindenhova.)Arra gondoltunk hogy oké, mégis csak első találkozás, majd megszok minket. Aztán nem így lett. Egy év alatt szinte csak annyit tudtunk meg róla, hogy mikor van a születésnapja. Mindig flegma fejjel ült, soha nem volt semmihez kedve. Aztán arra jutottunk, hogy velünk van baja és azért ilyen. Később viszont kiderült, hogy az összes munkahelyéről kicsapták eddig, és hosszabb az önéletrajza mint egy 60 éves embernek. Egyszerűen sehol nem volt képes beilleszkedni, nem is akart. Mindig mindennel baja volt..Nálam ez az antiszoc egyén.
2013. szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Én talán úgy jellemeznék őket, hogy nehezen barátkoznak/nem is akarnak barátkozni, nem akarnak elmenni például egy buliba se mert nincs kedvük, vagy feleslegesnek tartják...

Szerintem az igazi antiszociális emberek nem élik meg negatívumként hogy ők milyenek...Mert az ilyen személyek úgy érzik jól magukat, ha senki nem szól hozzá stb...

Sok fiatal ezzel magyarázza ha inkább gépezik, vagy facebookozik...és aztán válik belőlük igazi antiszociális egyén... Könnyebb aztán emonak lenni, vagy mi most a divat.

De szerintem biztosan van megfelelő válasz az interneten rá.

2013. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

3-mas vagyok.

tessék:

[link]

2013. szept. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az antiszociálisság nagyon komoly betegség! Biztosan nem vagy az! :)

Szociális fóbiád lehet, vagy csak simán félénk, gátlásos vagy! :)

2013. szept. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!