Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek problémát jelentene,...

Nektek problémát jelentene, ha sok elődötök volt?

Figyelt kérdés

Tehát ha egy fiatal csaj (pl 17-22 éves) sok pasival feküdt már le(10-15+ al), attól ti még gondolkodnátok vele komolyba ? Vagy csak egy éjszakásként jöhet szóba ?


Csajok, nálatok hátrány, ha a fiúnak több egy patronossal volt már dolga ?



2013. nov. 29. 11:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten érdekel hány pasival volt előttem, szóval innentől amiről nem tudok az nem tud aggasztani :) Szerintem a múltja mindenkinek a maga dolga. Ha valakivel vagyok akkor a jelen és a jövő ami inkább érdekel. 23/F
2013. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

egy patronom nekem is lenne egy ilyen csajra;)

lehet jelentkezni;)

Bpiek előnyben;)

2013. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem problémát jelent, igen. Persze szexkapcsolatra tökéletes, de komolyabbat nem akarnék tőle.
2013. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, ha a barátnőm több pasival lett volna együtt mint ami normálisnak mondható pl.: 22 évesen.


28f

2013. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, négy fiúval voltam a jelenlegi párom előtt, és állandóan problémázik emiatt. Szerintetek ez soknak mondható? Ezek közül egy volt, ami nem volt párkapcsolat hosszabb ideig. :(
2013. nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem nagyon áll módomban válogatni, úgyhogy megfelelne. De nagy reményeket nem fűznék hozzá.
2013. nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
15+ nálam már rég ribizli kategória főleg 20 évesen. Szóval pár patront megérne csak, hogy tovább növelhessem a listáját de ennyi.
2013. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Attól függ velem hogyan viselkedik. Persze lennének fenntartásaim. De ha minden OK, akkor csak ez nem lenne kizáró ok a komoly kapcsolatra. Ha valakinek nem volt sok partnere még, az sem garancia egy hosszútávú jó kapcsolatra.

Viszont azért a 10-15-öt soknak tartom nagyon ennyi idősen. Szerintem a legtöbb nőnek egész életében sincs ennyi partnere.

2013. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#5 szerintem a 4 az még egy elfogadható szám.


Amúgy most van 1 csaj, aki osztja nekem a lapokat, amikből azt olvasom ki, hogy szeretne többet a semminél, de már ismerőseim figyelmeztettek, hogy az a csaj minden második hétvégén mással van... Én meg 1 komoly kapcsolatot szeretnék, de őszinte leszek, már több mint 1 hónapja nem dugtam, és hiányom van xD Ezert gondolkodtam el rajta hogy talán vele valami... de későbbiekben cikinek érzem majd...

2013. nov. 29. 11:53
 10/19 anonim ***** válasza:
KENE A kutyanak. 18 eves lany max 2 baratja legyen, akkor erdekelne, max 3 de nem am 13
2013. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!