Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A magasság tényleg problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magasság tényleg problémát jelentene?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

194 cm magas vagyok, és tetszik egy lány akit igazából a magassága miatt nem nagyon merek elhívni bárhová is. Ő 160 centi, és aggódok amiatt, hogy ő hogy érezné magát mellettem, vagy egyáltalán hogy telnének a mindennapjaink, úgy, hogy azért eléggé eltérünk egymástól.


Titeket zavarna ekkora magasságkülönbség? Vagy egyáltalán az én 194 centimmel lennék túl magas a lányokhoz? Nektek tetszene, ha egy ilyen magasságú srác közeledne?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2012. okt. 3. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
ez nem gáz, messze nem az állva leszopós kategória... ez sima ügy. ;)
2012. okt. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem ha felvesz 1 magassarkút,akkor probléma megoldva.az én 180cm-hez kell a 194 :D
2012. okt. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha magasabb nálam a fiú és jól el tudok bújni a karjaimban. Én 170 vagyok és az 185-195 közötti srácok keltik fel elsőként a figyelmem. :) Bár ha 35 centi lenne a különbség, az se zavarna. Szerintem nyugodtan megpróbálkozhatsz nála. Ha netalántán elutasítana téged, akkor az biztos nem a magasságod miatt lesz. :)
2012. okt. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Imádom a magas fickókat, mondhatni csak őket. Engem egy két méteres pasi magassága se zavarna. Én átlag magas vagyok, szóval jóval alacsonyabb lennék...


Szerintem ezen nem kell aggódnod, ha egyébként is bejössz neki, akkor ez nem lehet gáz, szerintem inkább pozitívum...

2012. okt. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 VVMMvvmm ***** válasza:

A magasság dolog ÁLPROBLÉMA! A lányt kell megkérdezni!

Mi honnan a fenéből tudjuk az ő véleményét?

De szerintem aki ilyen marhaságokat kérdez az inkább

hanyagolja a csajozást!

2012. okt. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gondot jelentene. 21l.
2012. okt. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igaz én csak 190 cm vagyok, de a barátnőm is olyan 160 cm. Semmi problémát nem jelent, de miért is jelentene? Eszünkbe se jutott ilyen mikor összejöttünk. :)


25F

2012. okt. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Rengetegszer látok olyan párokat az utcán, hogy a srác súrolja az eget, a lány meg csak a mellkasáig ér, vagy még addig se. Tudod, az a "kinyújtom oldalra a kezem, te meg fuss alatta pár kört" típus. Nagyon sok magas fiúnak az alacsony lányok jönnek be, és fordítva is igaz, alacsony lányoknak a magas fiúk.

Ami nagyobb problémát szokott jelenteni, az az, ha a srác az alacsonyabb. De még olyanra is gyakran látni példát.

Szóval szerintem ez ne legyen akadály!

Hívd el randira, és minden kiderül. Én is azt mondom, amit előttem már valaki: ha mégis elutasít, az nem a magasságod miatt lesz.

2012. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A párom 196cm,én 158cm.Mielőtt megismerkedtünk,mindig magassarkúban jártam.Mióta együtt vagyunk (7,5év)kb az első 4 hónapban volt rajtam olyan cipő,azóta laposban járok :)
2012. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Srác, én valamivel 2 méter fölöttvgayok, és megtanultam, hogy hiába keresek 180 fölötti lányt, nem találok, úgyhogy kezdem megtanulni, hogy lejjebb kell szorítanom az elvárásaim. Azt is megtanultam, hogy a lányoknak azért álltalában bejön ez a magasság, sokszor nem nekem kell megszólítanom egy lányt, hanem ő jön oda hozzám megkérdezni, hogy hány centi vagyok:) Csak hajrá, hívd el:D
2012. okt. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!