Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha elkezdek tomegnovelot...

Ha elkezdek tomegnovelot szedni, és 3 hónap alatt kigyurom magam, akkor több esélyem lesz a nőknél?

Figyelt kérdés
Alapból is sportos vagyok valamennyire, csak semmilyen táplálék kiegészítőt nem szedek, de látom a környezetben, hogy ekkora erobefekteressel közel havi 25-30 ezer ft-s áldozattal 3 hónap alatt látványos is lenne, megéri?

2013. nov. 27. 20:37
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

19 de ne a napi 4 kilóval gyere már.. Xd szerinted ki szed napi 4 kiló tömeg növelőt? Az rendesen kielegiti a retardalt fogalmát, ha szelsosegekbol indulunk ki, akkor szinte minden káros az egészségre, ezt nem tanítják az orvosin? :D

Ennyi erővel azt is mondhattad volna, hogy az ásvány víz káros, mert ha napi 18 litert megiszol tönkre teszi a vesédet..

2013. nov. 27. 21:33
 22/28 anonim ***** válasza:

Ja, rád emléksze, drága doktorúr, a múltkor is ezeket hajtogattad, és már akkor sem volt igazad, aztán besértődtél azon, hogy nem az a szentírás, amit az orvosok mondanak :D


Mondjuk ilyen logikájú orvosnak a kezébe a tollamat nem adnám, nem hogy az egészségem. Azzal kezded, hogy "a tömegnövelő káros", aztán te magad mondod, hogy valójában a túl sok fehérje, ami káros. De ahhoz nem muszáj tömegnövelő, se fehérjepor, tehát nem a tápanyag formája a káros, hanem a mennyisége! Tetszik érteni, drága ultraokos doktor úr?


A lexikális tévedésről nem is szólva. Senkit nem ismerek, aki 4 gramm fehérjét enne, vagy akár többet, tekintve, hogy marha felesleges, plusz marha nehéz. 2 a javasolt érték, maximum 3 szálkásításkor, akinek nagyon fontos az izommegtartás. A finomított szénhidrátokat meg pont a testépítők hanyagolják, az egyetlen kivétel az edzés utáni ~40 gramm. Az átlagember (köztük valószínűleg te is) jóval több finomított szénhidrátot eszik.

Ennyit rólad.

2013. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Napi 4/ttkg az extrém sok.Annyit senki se visz be.Napi 2 a testépítő szint..


És érdekes mödon nekem van 2 amatőr testépítő ismerősöm.Étrenden élnek,isszák a tömegnövelőt de se szervi sem egyéb bajuk nincsen sőt ők a legegészségesebbek akiket ismerek..mindketten 20+ éve tolják.

2013. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 tevetke ***** válasza:
#22-es megmondta tutit! Ennyi... pacsi
2013. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"19 de ne a napi 4 kilóval gyere már.."


Senki sem beszél 4 kg-ról. 4 g per testtömegkg-ról beszélünk.


Ami pedig a 4 g-t illeti pont testépítéssel foglakozó fórumon olvastam. A 2 g szerintem sem okoz komoly problémát egészen addig amíg nincs egyéb bajod, ami érintheti a vesét.

2013. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Az elég érdekes fórum lehetett és sajnos a fórumokon is bőven vannak hülyék.

2 az ajánlott.

2013. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Én azt továbbra sem értem, hogy tudsz az összes táplálék kiegészítőrol véleményt mondani egyszerre, mintha mind ugyan azt az anyagot tartalmazná.. És nem kell az okoskodás, tudom hogy 4g per kilótól van szó, csak a hülye telefonom atjavitotta..
2013. nov. 27. 21:55
 28/28 anonim ***** válasza:
"Mintha mind ugyanazt tartalmazná". Kisebb eltérések vannak, de alapvetően a tömegnövelő az szénhidrát+fehérje, tökmindegy hogy milyen márkanév díszíti. Szóval igen, ugyanazt tartalmazza. Én a helyedben az étrendemet tenném kicsit rendbe, meg edzés utánra tejsavófehérjét vennék, eredményeket pedig nem 3hónap, hanem 3év múlva realizálnék. Mindenki "könnyen, gyorsan" akar mindent, fokozatosan szerintem egészségesebb. Épp úgy ahogy 20kilót lefogyni 2év alatt sokkal természetesebb mint 2 hónap alatt. Ez a véleményem.
2013. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!