Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha elkezdek tomegnovelot...

Ha elkezdek tomegnovelot szedni, és 3 hónap alatt kigyurom magam, akkor több esélyem lesz a nőknél?

Figyelt kérdés
Alapból is sportos vagyok valamennyire, csak semmilyen táplálék kiegészítőt nem szedek, de látom a környezetben, hogy ekkora erobefekteressel közel havi 25-30 ezer ft-s áldozattal 3 hónap alatt látványos is lenne, megéri?

2013. nov. 27. 20:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Csak impotens p#cs leszel :D


Nem csak izom kell a nőknek, hanem duma is és normális személyiség.

2013. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan nyomi leszel mint most..Ja nem..akkor már lufinyomi
2013. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Noydra ***** válasza:

Felszíneseknél lehet esélyed.


Amúgy ha az önbizalmad ettől nő, akkor megéri.

2013. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
A sportos az szerintem megfelelő egy normális csajnak, sőt extra. Táplálkozz egészségesen, eddzél, sportolj és akkor minden rendbelesz. A lelkeden csiszolj még egy kicsit, na akkor jobban be fogsz jönni a csajoknak.
2013. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Ha nőt akarsz ne cuncimókusokat keress, hanem normálisakat. Valószínű több esélyed lesz, és az önbizalmad is megnő. Eddz és táplálkozz egészségesen és menni fog. Hajrá!
2013. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

3 hónap alatt azért nem lesz annyira látványos, max ha eddig nem csináltál semmit, akkor megdob, hogy elkezdted, de utána csak lassul a fejlődés.

Először meg nem kieg kell, hanem étrend. Meg némi tájékozódás...


Ahogy a többieknek is: a tápkiegek nem okoznak impotenciát, nem okoznak felfújódást, nem okoznak semmit, csupán tápanyagok. Egy tömegnövelő pl. fehérje és szénhidrát keveréke, utóbbiból elterjedt olcsó összetevő a közönséges szőlőcukor, vagy a maltodextrin, amit ha megnéztek, elég sok mindenben benne van.

2013. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Egy rendes étrenddel többet érsz el mint bármilyen tömegnövelővel.
2013. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Sok tudatlannak: a tömegnövelő nem egyenlő a szteroiddal..
2013. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Emberek! A tömegnövelő csak egy extra adag fehérjét és ch-t biztosít..mint 2 szelet csirke krumplival.


3 hónap alatt meg rohadtul nem leszel izmos.Sehogy sem.

2013. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Egyszer már csináltam egy másfél hónapos kúrát, és elég látványos volt és akkor még nem volt pénzem más táp kiegeszitokre is, most havi 30 simán belefer, és a hatás garantált, mert kisebb mennyiségben is megvolt.. A kérdés, hogy megéri e, több esélyem lesz e, ha vonzóbb vagyok ránézésre egy nőnél?


Az ismeretlenül beszologato embereknek meg csak annyit tudok mondani, hogy amit csináltok, az a szánalmas nem én, kedves net huszárok.. :)

2013. nov. 27. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!