Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csak pár hónap, esetleg...

Miért csak pár hónap, esetleg hétig beszélgetnek velem a fiúk?

Figyelt kérdés
Unalmas lennék?
2013. szept. 19. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mert nem dugsz velük, szerintem 25/F
2013. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy ha igen, akkor unalmas lennél
2013. szept. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyhuzamban? :OOO
2013. szept. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne általánosytsunk. köszönöm.
2013. szept. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nem dugok velük,ez tény.


Amúgy lehet ezért,Tényleg..


Mert ők sem valami izgik,ők sem járnak minden héten miamiban...teli sztorikkal...



Miért ne lennék unalmas,ha suliba járok,hazajövök hulla fáradtan és itthon vagyok.Bulizni meg nem járok.

2013. szept. 19. 18:06
 6/6 anonim ***** válasza:

a személyes véleményem mondom el.

általában akkor nem beszélgetek tovább egy lánnyal, ha látom, hogy nem érdeklődik irántam. az érdeklődés azt jelenti, hogy ha beszélgetünk, nem nekem kell "tartanom" a témát, vagy "okot" keresni a további társalgásra, nem csak én hívom fel/írok rá/hívom el valahová, hanem ugyanígy ő engem is.

ha nekem kell mindig felkeresnem őt, úgy érzem, hogy csak egy teher vagyok a számára, valakitől, akitől megszabadulna, hisz' általában azt nem keressük fel, akivel valami miatt nem szeretnénk tartani a kapcsolatot. persze ez egyéni vélemény, lehet más fiúk nem így vannak ezzel és lehet, hogy csak én személyiségem torzulása vetül ki ezen az egészen, ugyanis égőnek érzem, ha nyilvánosan csak én futok valaki után, az a valaki pedig "természetesnek" veszi ezt.


viszont te nem írtad le, hogy mik a szokásaid, szóval nem tudok tanácsot adni :/


19/F :)

2013. szept. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!