Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Halálosan belezúgtam az egyik...

Halálosan belezúgtam az egyik évfolyamtársamba! Miről beszélgessek vele? Mit tegyek hogy felfigyeljen rám? (lent) fontos!

Figyelt kérdés
Van egy fiú az évfolyamon. Mondhatni régebb óta ismerem. Általánosba voltunk együtt táborba, ott ismertem meg. úgy kicsit joban is lettünk, de ez már régen volt. Idén pedig évfolyam társam lett és úgy érzem nem bírom már sokáig nélküle úgy megszerettem. De egyszeruen olyan félénk vagyok ha a fiúkról van szó hogy alig merek hozzászolni meg ilyesmi pedig amúgy meg elég hangos lány vagyok:) (ennek talán vannak okai, de ezt most nem fejtem ki annyira. Régen sokat piszkáltak és eléggé betett az önbizalmamnak.) többször is van együtt óránk szóval ott is találkozunk. Úgy érzem hogy szimpatikus is vagyok neki valamennyire, szóval nagy gond nincsen, nagyon aranyos fiú. Nem olyan mint a mai fiúk többsége:) tudom, hogy ez elég össze vissza lett de úgy szeretnék összejönni vele. Szóval tudnátok mondani pár dolgot mivel tudnék beszélgetni vele, mit csináljak hogy felfigyeljen rám meg ilyesmik? Még elég kezdő vagyok mert sosem volt még barátom:) előre köszönöm:) 15/L

2013. nov. 25. 20:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Légyszi! Valaki segítsen már. Nagyon nincs tapasztalatom az ilyenekben és én őt tényleg nagyon megszerettem:(((
2013. nov. 25. 21:06
 2/3 anonim ***** válasza:

először is ismersz onnan embereket,akikkel jóba vagy? mart ha igen akkor menj oda hozzájuk beszélgess velük és próbálj közben apró jeleket küldeni a srácnak ha arra felé van :)

esetleg fb? tudom hogy elég elcsépelt de az életünk 50%-át ott éljünk legalábbis sokan...

Szerintem konkrétan ne menj oda hozzá(bár nem én vagyok ebben a legprofibb) hagyd hogy ő akarjon megszerezni

2013. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dorethea válasza:
Pedig egyáltalán nem bonyolult a dolog. Mivel vannak közös óráitok, ha van olyan amiből ő jobban tanul, mint te, akkor kérd meg, hogy magyarázzon el pár dolgot amit tényleg nem értessz. persze ne nagy tömeg előtt. ha csak lehet, könyvtár, vagy hívd át hozzád egy órára suli után, bármi. vagy hívd el sétálni. akármi, csak próbálj meg közeledni így vagy úgy. ha te is tetszel neki és kicsit jobban megismerkedtek, akkor úgyis ő fog lépni, ez a fiúk dolga. neked csak a kezdőlökést kell megadnod. sok sikert :)
2013. nov. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!