Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti mennyire kedvelitek...

Fiúk, ti mennyire kedvelitek a csendesebb, visszahúzódóbb, de sokat mosolygó lányokat?

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 00:02
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, kedvesek vagytok :)
2013. nov. 22. 12:26
 22/25 anonim válasza:

Ilyen barátnőm van... Egyszer egy szórakozóhelyen ismertem meg, barátnőkkel volt (akkor volt először ilyen helyen), de volt közös ismerős. Igazából nem léptem felé akkor, de egy hét múlva bejelölt egy közösségi oldalon semmi egyéb szándék nélkül, csak úgy véletlen rám akadt. Na onnantól nekem sem kellett több, következő alkalom már randi volt, bár nem volt könnyű rávenni...:D ez volt 4 éve. :)

Szóval mi fiúk is szeretünk kapni valami jelet, amit egy csendesebb, visszahúzódóbb lány nem feltétlen tud kimutatni, de próbáljon meg :)


25/F

2013. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok,de hamarabb észreveszem azokat a srácokat,akik a sarokban vannak,vagy kevesebbet beszélnek.Csak hogy válaszoljak egy válaszoló kérdésére. xD Mondjuk én mindig a "kivétel erősíti a szabályt" típusba tartoztam.
2013. nov. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én nekem nagyon bejönnek, valamilyen téren én is ilyen vagyok igaz sajnos ilyen lányt nem találtam magamnak nem is lett egyik sem hosszú kapcsolat mert eddig olyanok voltak akiknek mindig mehetnékük volt és mindig ők voltak a középpontban pedig nem vagyok egy túl jóképű adonisz csávó nagy dumás sem ezért nem is volt tartós a kapcsolat.

Igaz már ismerkedtem egy ilyen lánnyal vele jól kijöttünk csak neki már volt barátja így nem is erőltettem a dolgot mi csak haverok vagyunk :)

De szívesen ismerkednék egy ilyen csendesebb lánnyal aki sokat mosolyog és egyben nagyon kedves is :)

2013. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
22-es :) lehet a lány csak nagyon félénk és emiatt nem meri kimutatni az érzelmeit, én is szerény lány vagyok, még annak sem merek kezdeményezni aki tetszik mivel attól tartok hogy nem kellek neki. Lehet neked is megérne egy próbálkozást, mert mindig jobb nemet kapni mint várni örökre egy olyan lányra aki csendes és félénk és ha be is jön neked. Hajrá sok sikert hozzá!! :) ;)
2013. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!