Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti mennyire kedvelitek...

Fiúk, ti mennyire kedvelitek a csendesebb, visszahúzódóbb, de sokat mosolygó lányokat?

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 00:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én nagyon:)
2013. nov. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Aki 172 centi,és 76 kiló? :)
2013. nov. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én imádom őket. :)
2013. nov. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ne is mondd! Nekem az ilyenek jöttek be! El is vettem egyet feleségül. Néha megbántam, de alapvetően egyáltalán nem! Jobb, hogy ilyen.
2013. nov. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Nyáron egy csendesebb, visszahúzódóbb és nagyon keveset mosolygó lányba szerettem bele. Olyan volt mint egy kis ázott veréb és imádtam. Kár, hogy ő nem így érzett. :/

Szóval, én szeretem őket a mosolygással együtt lehet még jobban.

2013. nov. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
A cm stimm, a kg-ból vonj le vagy -20at :D
2013. nov. 22. 00:05
 7/25 anonim ***** válasza:
Hja mert itt már annyi összefüggő kérdés van,hogy ihajj... ! :D Amúgy kedvelem őket,velük nemtudom olyan jól megértem magamat,pedig az életstílusom nem ilyen! Mégis ők vonzanak...persze,nem is az a nagy bulizós,de azért hétvége az sokszor rendesen hétvége a javából :D
2013. nov. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Én is ilyen lány vagyok (bocsi, hogy közbeszólok, mert fiúkhoz szól a kérdés). És fogalmam sincs hogy tudnám a figyelmüket felkelteni, vagy az érdeklődésüket. Nagyon sok férfi ezt mondja, hogy szereti az ilyen lányokat, valószínűleg bennem van a "hiba". Tipp? Milyen témát vessek fel?


20/L

Ne haragudj kérdező

2013. nov. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
remélem nem bánt de őszintén: nagyon nem vonzanak, a mosolya ha szép az jó, de az ilyen lány nem mer idegenre rámosolyogni pl rám ha tetszek neki akkor sem, engem sajnos a rosszabb lányok vvonzanak, ésszel tudom mi lenne jobb nekem, de nekem kell a roossz, miért? nem tudom, de barátnnak legjobbak, mert megbízhatók stb, de csajomnak, sajna nem :S én is sajnálom h. így van de ez van :S így inkább néha szenvedek stb... talán ha érettebb leszek 18f
2013. nov. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#8, Nem baj, hogy ide írsz :) igazából én is ezzel a céllal tettem fel a kérdést, csak gondoltam kezdetnek ennyit írok, nem rizsázom túl a dolgot. De igen, amúgy én is sokat töprengek azon, hogy a fiúk mindig ezt mondják, aztán mégis a feltűnőbb lányok kellenek nekik a való életben :/

(szintén 20L). Egyébként nekem az egyetlen erősségem, az az állandó mosolyom. Ha nem mosolyognék, hihetetlen szürke kisegér lennék :D

2013. nov. 22. 00:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!