Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti mennyire kedvelitek...

Fiúk, ti mennyire kedvelitek a csendesebb, visszahúzódóbb, de sokat mosolygó lányokat?

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 00:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én tényleg az ilyen lányokat szeretem:) de sajnos még nem volt ilyen barátnőm soha
2013. nov. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
hogy élveznék az összes arcára!!
2013. nov. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Én tudom mi a baj,csak nem tudom hogyan lehetne megoldani a dolgot.Mert ahogyan elnézem az itteni kérdéseket is a lányoktól és srácoktól egyaránt,valahogy mindig elkerülik egymást a való életben a normális lányok és srácok.

Én is ilyesmi lányt keresek magamnak például,de még sajnos nem találtam pedig már hosszú ideje keresgélek neten is,való életben is.Mint írtam én imádom őket,sőt ha bármelyik akár csak rám mosolyogna és ezzel fejezné ki a tetszését az irányomba,vagy csak látnám ezáltal rajta hogy nyitott felém,akkor hiába vagyok picit félénkebb típus,odamennék hozzá szívesen beszélgetni,ismerkedni amit szeretne igazából. :)

22/F

2013. nov. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyen lányokat, de egyszer az egyiket túl közel engedtem és már túlságosan megbíztam benne. Aztán végülis ellökött magától minden ok és magyarázat nélkül. Azóta nem érdekel senki. A nagyszájú ribizliket amúgy sem bírom, a többieknél pedig max. barátot keresek. Legalábbis egyelőre. Szívesen beszélgetek ilyen lányokkal mert úgy vettem észre, hogy mindig van oka ennek a "viselkedésnek". Általában ők komolyabbak és sokkal jobban átlátják a világ dolgait. Én igazából csodálom is azt, hogy egy visszahúzódóbb lány hogy tudhat annyi mindent, hisz kívülről nem is nagyon látszik :) Na mindegy nem írok ide monológot csak számomra mindig is érdekes volt egy ilyen lány. Majd egyszer remélem, hogy lesz egy ilyen barátom. Szóval a válasz röviden: igen.
2013. nov. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Mennyi szeretethiányos emberke van itt :) hihetetlen.
2013. nov. 22. 00:37
 16/25 anonim ***** válasza:

Kedves drága kérdező, álmaim nője lehetsz. :D

Elég feltűnő az, ha sokat mosolyogsz. Én (fiú létemre) is hasonlóan viselkedek azokkal, akik még nem állnak hozzám elég közel, de mindenki megjegyzi nekem, hogy ez igazán figyelemfelhívó.

És ugye, akihez nem állsz közel, vagy még éppen akkor ismerkedsz vele, azzal nem nagyon tudsz értelmesen társalogni, ugyanis a gyanúm az, hogy te is túl sokat gondolkodsz, a sok gondolkodásnak pedig kevés beszéd a vége.

2013. nov. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
#16 eltaláltad, mert tényleg nagyon sokat gondolkodom... ezt utálom magamban. Rengeteget töprengek dolgokon, kielemzem azokat, hogy mi miért. És ez rossz hatással van a személyiségemre. Sok dolgon fenntudok akadni magammal szemben, legtöbbször ok nélkül is, ráadásul elég nagy az önkritikám is. Néha már úgy érzem, kissé beteges... szerintem túlzott maximalizmusban szenvedek. (van ilyen szó? :D)
2013. nov. 22. 00:45
 18/25 anonim ***** válasza:
Ezt ne utáld magadban. :) Szerintem a maximalizmus kicsit erős szó, mert az sok minden másra is kiterjed, te pedig csak próbálsz még ennél is jobb csaj lenni. És annyira nem lehet szörnyű a helyzet, hiszen másképpen nem mosolyognál annyit. :) Csak néha ne félj kibökni az első hülyeséget, ami az eszedbe jut. (Már ha ismerkedni szeretnél. :D)
2013. nov. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem olyan könnyű rátok találni a valóságban, mint gondoljátok :) Nekem is abszolút az ilyen lányok a gyengéim.
2013. nov. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Én is imádom az ilyen lányokat.Évekig szerettem egyet aztán persze jól elcsesztem.Na ez van:D


Azon meg ne csodálkozz ha nehezebben vesznek észre.Neked melyik fiú tűnik fel előbb? Aki a sarokban szégyenlősen modolyog,vagy a aki társaság közepén sztorizik,nevet stb?


Mutass több érdeklődést,mert könnyen azt hisszük az ilyen lányokról,hogy jól elvannak magukban,van barátjuk..ezt a 20/L-nak is üzenem.

2013. nov. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!