Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek valóban a termész...

Fiúk! Nektek valóban a természetes külsejű csajok jönnek be? Csak mert újabban nem ezt látni. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Minden pasitól azt hallom, hogy neki abszolút a természetes külsejű csajok jönnek be! Ennek ellenére még is azt látom, hogy olyan lányok után fordulnak meg az utcán, akiken 5 kg smink van, hosszú haj, műszempilla, műköröm, és a súlyuk sincs 50-55 kg fölött (esetleg még szilikon mell, vagy felöltött száj). A környezetemben is jócskán akadt olyan aki a szép, természetes megjelenésű barátnőjét egy ilyen " mű nővel" csalta meg. ÉS a bulikban is azt látom, hogy csak ezeket nézik meg. Nő létemre nehéz megérteni a férfiakat. Én mind a két oldalon álltam, volt mikor heti 3x jártam szoliba, volt derékigérő póthajam, állandó jelleggel műkörmöm és edző terembe jártam.. Mégsem találtam magam mellé olyan férfit aki komolyan vett volna. Aztán változtattam ezen, vissza tértem a természetes oldalhoz. Vajon melyik a jobb? Ha valaki feltűnő és mindenki megnézi? Vagy, ha kevésbé tűnik fel a férfiaknak a vissza fogott külső miatt?

2013. nov. 21. 14:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
a fiúknak lehet, hogy a kikent műp..csák kellenek 1-1 éjszakára, az igazi férfiaknak a természetes szépségű, finom hölgyek jönnek be!
2013. nov. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
"olcsó árúnak sok vevője van" Tehát ha valakit sokan akarnak, akkor az értéktelen ember. Lehet hogy külsőleg olyan hogy minden pasi el élvez tőle, aztán megszólal és menekülnek, persze csak dugi után. :D A plázap*csák, r*bik, csak mutogatni és dugni vannak, akik egy idő után megőrítik a pasit. Férfiaknak megértő és jó humorú lányok kellenek hosszú távra. Az értékes, okos, természetes szépséggel megáldott lányokat általában ugyan ilyen értékel rendelkező fiúk tudják felszedni. Lehet mondani hogy ellentétek vonzzák egymást, mert az érdekesebb... Mindegy nekem ez a véleményem. :) Szóval maradj a természetesnél, sokkal többet érsz csak legyen aki ezt meg látja benned.
2013. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!