Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek valóban a termész...

Fiúk! Nektek valóban a természetes külsejű csajok jönnek be? Csak mert újabban nem ezt látni. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Minden pasitól azt hallom, hogy neki abszolút a természetes külsejű csajok jönnek be! Ennek ellenére még is azt látom, hogy olyan lányok után fordulnak meg az utcán, akiken 5 kg smink van, hosszú haj, műszempilla, műköröm, és a súlyuk sincs 50-55 kg fölött (esetleg még szilikon mell, vagy felöltött száj). A környezetemben is jócskán akadt olyan aki a szép, természetes megjelenésű barátnőjét egy ilyen " mű nővel" csalta meg. ÉS a bulikban is azt látom, hogy csak ezeket nézik meg. Nő létemre nehéz megérteni a férfiakat. Én mind a két oldalon álltam, volt mikor heti 3x jártam szoliba, volt derékigérő póthajam, állandó jelleggel műkörmöm és edző terembe jártam.. Mégsem találtam magam mellé olyan férfit aki komolyan vett volna. Aztán változtattam ezen, vissza tértem a természetes oldalhoz. Vajon melyik a jobb? Ha valaki feltűnő és mindenki megnézi? Vagy, ha kevésbé tűnik fel a férfiaknak a vissza fogott külső miatt?

2013. nov. 21. 14:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Az más,hogy mit látsz és mi mit gondolunk!
2013. nov. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
nemtudom, nekem inkább az a fontos, hogy milyen a csaj humora, jelleme, stb. persze ne legyen bányarém.
2013. nov. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi a nagy átlag, de engem nagyon taszitanak a mű nők. Lehet,hogy fura szerzet vagyok, de irtózom (kizáró tényező): szines körömlakk (lábon különösen), erős smink, pót/agyon festett haj, szilkon mell, "kacsaszáj", erős szolis bőr. Amitől csak sirva menekülök: csillogó-villogó/flitteres kis táska,természetellenesen tekeredett/torzult láb cipőben (tipikusan erősen magassarkú cipők), affektálás stb... Egyetlen ilyen hölggyel sem volt dolgom, nem birom elviselni az ilyeneket.
2013. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

A mű nők csak szexre vagy 1 éjszakára (se) kellenek, ők kb csak trófeának vannak. Tudom, hogy velük nem lesz úgyse hosszú a kapcsolatom. Én mindenképp természetes nőt választok, de azért legyen szép is.

18F

2013. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

3. kommentelő:

Ezzel abszolút egyetértek, még női szemmel is taszítóak az ilyenek: csillogó-villogó/flitteres kis táska,természetellenesen tekeredett/torzult láb cipőben (tipikusan erősen magassarkú cipők), affektálás stb...


Ez már azaz elviselhetetlen kategória. Még amit nem értek az az, hogy miért tetováltatja tele magát majdnem minden fiatal lány..?! Lehet én vagyok maradni, de szerintem nem egy intelligens nőre vall az, ha tele van mindenféle gagyi dolgokkal tetoválva. Persze ezzel gondolom sokan nem értenek velem egyet. De nincs az a pénz, amiért én bármit is magamra varratnék. Ez is annyira bejön a mai pasiknak?

2013. nov. 21. 14:30
 6/22 anonim ***** válasza:

Úgy érzem te ezt a természetességet abban látod, hogy nincs 5 kiló smink. Mi férfiak viszont ezt nem tudjuk megállapítani. Pl. ha valaki csak a szemét festi be, a másik pedig nyom magára vastagon alapozót, akkor mi azt mondjuk, hogy az alapozós természetes, míg a szemfestékes a sminkelt.


Az, hogy valaki mozog pedig szerintem legyen természetes. Bár ez tényleg attól függ milyen értelemben természetes. Mert lehet természetes mint általános a mai világban, ami az, hogy eljár az edzőterembe és lehet természetes mint aki nem szőrtelenít, mert természetanya így teremtette meg.

2013. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Egy jó tetotválás/piercing a megfelelő embernek a megfelelő helyen nagyon jól tud kinézni. Nekem pl: kifejezetten jól áll pár intim piercing (többen mondták), de nem tudnának elképzelni tetoválással sehol. Nekem nem állna jól.

Ezért nem is csináltattam, pedig nem lennék ellene :))))

Aki nem jó, nem jó helyre rakott diszitést alkalmaz a testén, attól még a diszités szokása lehet jó. Én egyénre bontanám a dolgot, hogy X-nek jól áll e amit visel, vagy sem. (és ezért alaposan körbekérdeztem tetkó ügyben, mert ha a piercinget kiveszem begyógyul, de ha a tetkó azt egyszer felvarrták... akkor annak annyi) Ez kb: olyan mint a rikitó vörös/piros haj. Többségében elviselni sem tudom, de láttam már olyat akinek kegyetlen jól állt :)

2013. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

A tetoválás pedig lehet jó. Van akinek bejön, van akinek nem.


Az igazán lényeges az, hogy nem minden pasinak kell megfelelni, csak annak aki igazán fontos.

(És nem is lehet minden pasinak megfelelni, csak a nagy többségnek, de a kérdés az, hogy érdemes-e?)

2013. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem igazán jönnek be a plázacica csajok... egyszerűen életképtelenek lennének mellettem. Túl nagy az evolúciós különbség. :D
2013. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Drek -hez csatlakozva.

Azt a nőt én nem tudom tisztelni, és nőkéet elfogadni, amelyikről üvölt, hogy képtelen lenne már a rendes napi teendőketi is megcsinálni.

Ezekről nem tudom elképzelni, hogy letérdel négykézláb, és felmossa a követ, ha kiöntötte a tejet. És ezért meg lehet kövezni: de nem tudok tisztelni egy nőt amelyiknél jobban főzök férfi létemre. (nem vagyok mesterszakács, de ha odateszem magamat mindent meg tudok csinálni, max: elolvasom a receptet ha nem tiszta valami)

2013. nov. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!