Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek valóban a termész...

Fiúk! Nektek valóban a természetes külsejű csajok jönnek be? Csak mert újabban nem ezt látni. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Minden pasitól azt hallom, hogy neki abszolút a természetes külsejű csajok jönnek be! Ennek ellenére még is azt látom, hogy olyan lányok után fordulnak meg az utcán, akiken 5 kg smink van, hosszú haj, műszempilla, műköröm, és a súlyuk sincs 50-55 kg fölött (esetleg még szilikon mell, vagy felöltött száj). A környezetemben is jócskán akadt olyan aki a szép, természetes megjelenésű barátnőjét egy ilyen " mű nővel" csalta meg. ÉS a bulikban is azt látom, hogy csak ezeket nézik meg. Nő létemre nehéz megérteni a férfiakat. Én mind a két oldalon álltam, volt mikor heti 3x jártam szoliba, volt derékigérő póthajam, állandó jelleggel műkörmöm és edző terembe jártam.. Mégsem találtam magam mellé olyan férfit aki komolyan vett volna. Aztán változtattam ezen, vissza tértem a természetes oldalhoz. Vajon melyik a jobb? Ha valaki feltűnő és mindenki megnézi? Vagy, ha kevésbé tűnik fel a férfiaknak a vissza fogott külső miatt?

2013. nov. 21. 14:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Azzal nyilván egyetértek, hogy bárhogyan is néz ki egy nő, azért a napi teendőket mindenképp lássa el. Hiszen ez egy alap dolog. Főzni tudjon és a takarítás se essen nehezére. Mert ha egy családban nem a nő teszi meg ezeket a dolgokat, akkor ki más...?
2013. nov. 21. 15:00
 12/22 anonim ***** válasza:

Dowd: azért van különbség a meg tudom csinálni és a pekingi kacsa bőre pont úgy pirul meg, ropogós de szaftos, ahogy azt Kínában az éttermekben tálalják. Az is szalámis szendvics, ami csak kenyérből és szalámiból áll. Ezzel a megcsinálással nem mondasz sokat.


Az pedig, hogy nem tudsz nőként tekinteni valakire, akinél jobban főzöl... Ez elég sekélyes.


(Csak félve említem meg, hogy manapság már a felmosórongy vidéken is legalább egy botra rá van erősítve, így nem feltétlenül szokás négykézláb feltörölgetni a kiömlött tejet.)

2013. nov. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Gondolom értetted mire gondolok amikor a tej feltöltéséről beszéltem. (magyarán be kell tudnia piszkolnia a kezét. :) )
2013. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
őőőő a szalámis szenya mióta főzés? :)
2013. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

A szalámis szendvicset is meg kell csinálni. Az a megcsinálásos bekezdésben van, nem?

Dzsizösz krájszt, bazm.g

2013. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem ott van :) kifejezetten főzésről beszélek
2013. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Dowd: azért van különbség a meg tudom csinálni és a pekingi kacsa bőre pont úgy pirul meg, ropogós de szaftos, ahogy azt Kínában az éttermekben tálalják. Az is szalámis szendvics, ami csak kenyérből és szalámiból áll. Ezzel a megcsinálással nem mondasz sokat. "


Hát nekem úgy tűnik, hogy ott van... Lehet, hogy a látásommal van probléma.

2013. nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Elbeszélünk egymás mellett, nem erre reagáltam. :)

Mint mondottam, nem vagyok mesterszakács, de a pekingi kacsa az pekingi kacsa lesz, ha nem is olyan minőségben mint Gordon Ramsay csinálná :)

2013. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 zgyzgy válasza:

Kedves 6-os, ezek szerint nekem átlag feletti képességeim vannak, ugyanis átlátok minden sminkelési és öltözködési praktikán. És túlérzékeny vagyok a műcuccokra.

Lehet, hogy félig vak férfitársaim szerencsésebbek?

2013. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
19-es biztos, hogy azok. Ha nem okozna gondot egy ilyen nővel való együttlét, akkor nem lennék egyedül. xD
2013. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!