Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerhetném meg?

Hogyan ismerhetném meg?

Figyelt kérdés

A srác a sulimba jár, nem messze lakik tőlem, nincs közös ismerősünk sajnos, és csendesnek tűnik. Már nemegyszer futott össze a tekintetünk tömegbe, egyszer jól végig is mért. Olyankor mosolyogtam rá mint a tejbetök, de sehogyse, hogy ezeken továbblépjünk.


Hogy szólitsam le, milyen dumával? Mit ajánlatok? Megjegyzem, facebookon ismerkedni nem szeretek.


Parasztos válaszokat hanyagoljátok! :D

16L



2013. nov. 20. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen helyzetben vagy, csak én fiú vagyok és itt egyetlen hasznos választ sem kaptam...:D Jó, nyilván te nem fogod megkapni a "balfsz" meg hasonló jellegű válaszokat, de akkor is....:D
2013. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mizu te vidéki vagy? :)
2013. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 zotanbro ***** válasza:
oda mesz bemutatkozol,megkerdezed a nevet.. aztan itt van par kerdes:miujsag?hany orad volt ma?ki az oszt fod?kik tanitanak?jarsz vmi edzesre?mi a kedvenc tantargyad? lenne meg tobb is de sztem ennyi eleg elsore :D
2013. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nekem ugyan ez..(lány vagyok) itt olvastam egy hasonló kérdést ahol azt írták h "véletlen" menj neki és akkor már el is keztetek beszélgetni:)
2013. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fiúként sokszor eszembe jut, ha buszon szemezek egy lánnyal, hogy leszálláskor kezembe nyom egy darab papírt, amin az elérhetősége van. Sajnos ilyen még sosem történt, és valószínűleg nem is fog :D
2013. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: jobban belegondolva, nem is rossz ötlet :)
2013. nov. 20. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Na hát akkor most már megint másnak lesz jó :D
2013. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!