Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerhetném meg?

Hogyan ismerhetném meg?

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk, ő kilencedikes én 10.-es. Nagyon helyes a srác és félek, ha odamennék hozzá, akkor azt hinné, hogy nyomulós vagyok és taszítónak tartana. Aztán azt sem tudom, hogy egyáltalán külsőre tetszenék-e neki. Most amúgy is úgy érzem, hogy én vagyok a legrondább lány a világon (nem sajnáltatom magam, egyszerűen ezt gondolom) mivel egy srác, aki iránt erős érzelmeim voltak elmondta, hogy nem tetszek neki...Nincs merszem kezdeményezni. :(

Valakinek van esetleg ilyen tapasztalata? Nagyon kíváncsi vagyok!


16/L


2013. okt. 3. 18:59
 1/1 Tarnolf ***** válasza:
Ha nincs merszed kezdeményezni, kacsints rá széééép nagyokat meg mosolyogj rá. Ebből értenie kellene. Ha nem (férfiember nehezen veszi észre a "jeleket") akkor nincs tovább, oda kell menned.
2013. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!