Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Járok egy tanfolyamra, és ott...

Járok egy tanfolyamra, és ott van egy lány, aki tetszik. Hogyan ismerhetném meg?

Figyelt kérdés

Én 21f vagyok, ő 18L. még nem beszéltünk, múlt héten indult a tanfolyam, és csak egyszer volt még.

Arra gondoltam, hogy legközelebb mellé ülök órán és próbálok dumálni vele, meg szemezés, ilyesmi.

Aztán arra indul haza, mint én. Elkísérhetem, vagy elhívhatom sétálni? :)

Meg ilyenek, hogy áthívjam majd tanulni, készülni az órákra, házi? Vagy akár hozzá átmenni.

Csak én eléggé félős vagyok... görcsösen mennének nagyon a dolgok. Zavarban nem leszek, inkább csak szorongós vagyok úgy általában az ismeretlenekkel.

Valami kis biztatást írnátok nekem? :D


2013. okt. 6. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hajrá öreg!:) kisérd el hazáig meg ülj mellé :) aztán a többi alakul!
2013. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha szemez veled, nulla para.
2013. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát remélem úgy alakul, hogy csak ilyen simán leírhatom majd, hogy leültem mellé aztán elkísértem haza! :DD


Meg remélem lesznek olyan feladatok, amikor párokban kell dolgozni és akkor vele lehetek :)


Az biztos, hogy oda-oda próbálok nézni majd a szemébe, de ugye én az a típus vagyok, aki elkapja a tekintetét, ha a lány felém nézne :D De azért remélem rájön, hogy mit akarok tőle :) nameg, hogy mellé tudok majd ülni, és nem foglalja el a helyem valaki :D


Jajj... hát fostam nagyon első órán a sok új ember között. Most meg ott nyomulgatok majd a lányra... Azzal nyugtatom magam, hogy ez természetes dolog, meg más is ezt csinálná, ha tetszik neki valaki :D Így van? :)


Most így csomó dolgot el tudok képzelni, aztán amikor ott leszek meg teljesen leblokkolok majd a hülye félelem miatt :D

2013. okt. 6. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!