Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek van esély rá?

Mit tegyek van esély rá?

Figyelt kérdés
a helyzet az hogy van egy lány kb. 2 hónapja beszélgetünk de nem minden nap. Eleinte csak segitség kérés céljából volt, de utánna valahogyan lett más téma is. Igazából eleinte nem láttam rajta hogy érdeklődne, de volt amikor írt olyanokat hogy esélyt éreztem, de ugy érzem rajta hogy félénk meg elővigyázatos, igaz butaságnak tűnik az egész, mert csak jobban érdeklődne akkor, de mégse tudom eldönteni. csak képen láttam élőbe nem, mert messze van, de nekem az sem jelentene nagy gondot, mert komoly kapcsolatot keresnék. Mióta beszélgetünk nagyon megtetszett pedig eleinte nem is gondoltam, sokszor eszembe jut, gondolok rá. kedves és aranyos, okos. :) azt meg most írhatjátok, hogy lépjek én hamarabb mert lehet más fog előttem, de ha vissza utasít akkor szégyelném magam és azt sem akarom hogy utánna ne beszéljünk.
2013. nov. 20. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát..te keresed mindig vagy ő is téged? Mikor beszéltek ìr ő is magàtol dolgokat vagy csak arra válaszol amit te mondasz? Hàny évesek vagytok?
2013. nov. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mostanába már ő is igen, 21
2013. nov. 21. 11:16
 3/6 A kérdező kommentje:
egyre többet beszélgetünk, de gyáva vagyok, nem értem magam régen nem voltam ilyen :( azt sem akarom hogy ha visszautasít megszakadjon ez a kapcsolat, és félek, hogy az lenne. egy nagyon aranyos lány, már most bizalmat érzek, de hogy????? csak szeretni akarok, vigyázni rá, gondoskodni róla, mindig ilyenre vágytam és most mintha Ő lenne az? lehet hülyének hangzik az egész :( :(
2013. nov. 29. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:

ez az érzés nem hülyeség:)

Ha tényleg ezvan tegyél meg mindent sztem van esélyed:)

2013. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást, így lesz :) és remélem igazad is lesz. lassacskán hátha oda érek :)
2013. nov. 30. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Drukkolok:) HA van valami fejlemény értesíts:)
2013. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!