Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért járnak el...

A lányok miért járnak el discoba, ha tudják hogy ott elég nagy az esély hogy bele tesznek "valamit" a piájukba?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert mondjuk szórakozni akarnak? Mellesleg, ha van egy kis eszed, a piádat soha nem hagyod "magára", ha igen, újat veszel.


Egyébként nekem nincs olyan csaj ismerősöm, akit bedrogoztak volna... viszont 2 olyan srác is van, aki reggel úgy tért magához, hogy kóborol a városban, és minden cucca odavan.

Akkor a srácok miért járnak?

2013. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj, ne már! :D Egy barátnőm is annak idején azért nem jött soha discoba, mert hogy bizzzztos beletesznek majd valamit az italába. :D Én évekig jártam szórakozni ilyen helyekre barátokkal, barátnőkkel, de soha nem fordult ilyesmi elő, sőt a környéken még csak nem is hallottam ilyenről. Amúgy meg nem kell ott hagyni az italunkat, hanem ott ülünk mellette, vagy fogjuk a kezünkbe, amíg meg nem isszuk. Ennyi.
2013. nov. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak azért megyek oda, hogy így járjak.

Megvan annak is a bája, hogy nem látom a pasi szemében, mikor rám kattan.

2013. nov. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs nagy esélye, ha a csaj betart pár alapvető biztonsági szabályt.


1) Egyedül nem bóklászik az éjszakában, hanem minimum barátnői társaságában, lehetőleg legyen velük srác is.


2) Csak megbízható szórakozóhelyre helyre teszi be a, lábát, ahol a porta jó szűri a közönséget (négereket, cigányokat, egyéb gyanús alakokat nem engednek be).


3) Italát nem teszi le, ismeretlentől italt nem fogad!

2013. nov. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Neten nagyon sok helyen leírják ezt, de mivel látom lusta vagy keresgélni, ezért leírom:


A lányok nagy része bulizni csak szórakozás szempontjából járnak, hogy ott szedjenek fel pasit az náluk szóba sem jöhet. Soknak már van palija és a legtöbb viszi is magával szórakozni. A férfiak nagy része viszont nő szerzés céljából megy oda és ők ráadásul többen is vannak, így nem sok esélyed marad.


De itt van egy személyes tapasztalat:


Nem vagyok bulizós így nem is járok soha. Most kezdtem egy OKJ-s képzésen új osztállyal, ráadásul 30 főből 4-en vagyunk fiúk, ebből 2 depressziós lett azon az estén, tehát 2 fiúval meg 10-en valahány lánnyal mentünk el. Ezen lányok közül pár hozta magával a pasiját is vagy legalább a férfi haverjait. Az egyik foglalt csajszival szimplán csak beszélgettünk, de ennek a beszélgetésnek a fele abból állt, hogy a pali ölelgette, smárolta, puszilgatta, stb. mindent csinált, hogy jelezze Ő VAN! húzzak a francba és elég irritáló volt, mert én meg ismerkedés/barátkozás céljából mentem oda. De úgy 11:30 tájba le is léptem, utána rájöttem jól is tettem, mert mikor mentem az autómhoz láttam az ablakból, hogy hurcolásszák a sík részeg palikat. Én is 1x magára hagytam az italom, meg is bántam mert mivel gépjárművel vtam komoly bajom is lehetett vna belőle. Alkoholt nem ittam csak szimplán colat. Azóta mondták, hogy a héten megint lesz 1 ilyen buli, de én ilyen helyre soha többet nem megyek. Nem az én világom.

2013. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annak még nagyobb az esélye hogy a pi.nájukba tesznek vmit:DD
2013. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!