Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedhetnék autista...

Hol ismerkedhetnék autista lányokkal?

Figyelt kérdés

Szeretnék eggyel összejönni. Nem túl sokat láttam, de szerintem aranyosak. Legrosszabb esetben csalódok egyet, hozzászoktam már.

Arra gondoltam, hogy megpróbálok az interneten keresztül kapcsolatba lépni eggyel.

Egyszer engem is diagnosztizáltak asperger szindrómával, bár sok helyen véthetett a pszichológus (valószínűleg lusta volt, de anno nulla jövedelemmel nem tudom hogy várhatta el tőlem, hogy drága ruhákat vegyek, szinte rongyokat hordtam, mostanság javult a helyzet).


22/F


2013. nov. 20. 02:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ez így igen önző megfogalmazás :)


Talán valami kisegítő intézetben találsz, de nem javaslom.

2013. nov. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Frigg ***** válasza:

Azért ez nem ilyen egyszerű, nem így működik...

Az sem mindegy, hogy milyen mértékben autista. Valamint miért pont ők? Azon kívül, hogy szerinted aranyosak?


23/N

2013. nov. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Ők különleges bánásmódot igényelnek. Nem valószínű, hogy te ezt előképzettség nélkül nyújtani tudod nekik. Így pedig csak árthatsz.
2013. nov. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha tudnád pontosan mi az autizmus, akkor rájönnél, hogy a kérdésnek nincs semmi értelme.

Egy autista nem akar veled "kapcsolatba lépni". Összejönni még kevésbé.

(Én enyhén aspregeres vagyok, mostanában kevésbé érezni, de gyerekkoromban jobban kijött, szóval van valami közöm nekem is)

2013. nov. 20. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy mennyire autista. Rettentő széles a spektrum. Csak "fura", vagy konkrétan esőember? Utóbbi esetben ne feledd el, hogy ez az autizmus már olyan mértéke, amikor kifejezetten értelmi fogyatékos.

Nem hinném, hogy egy súlyosan autista lány értékelné, egyáltalán értené miről van szó. Nemiség tekintetében erősen az erőszak kérdéseköre egy értelmi fogyatékos "megrontása".

2013. nov. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem az értelmi fogyatékosság kérdése. Nem is azok általában. De hát istenem, (nagyon röviden) az autizmus arról szól, hogy az ember nem érzi az emberi kapcsolatokat, nem tud közösség tagja lenni, súlyosabb esetben egyáltalán nem kommunikál, stb.

Ez tökéletes ellentéte annak hogy "összejöjj vele"

2013. nov. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tévedés az Autisták többsége nem akar párkapcsolatot. Jelenleg alapozóm a jövőmet anyagilag ezért nincs párkapcsolatom. De amint sikerül munkahelyet váltanom, 3 hónap múlva jöhet a nagy ő nálam.


Bele törődni nem bírok, hogy mindenkinek van párja a családomon belül és a rokonságomon belül. Csak nekem nincs senkim.

2018. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!