Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedhetnék lányokkal?...

Hol ismerkedhetnék lányokkal? (szórakozóhelyek meg internet kizárva)

Figyelt kérdés
Szeretnék ismerkedni lányokkal, de bulikban ha józan vagyok nem merek odamenni egyhez sem, részegen meg nem is érdekelnek. Ezen kívül nem szeretem az internetes ismerkedést. Valami ötlet? (17/f)

2013. nov. 17. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Bárhol máshol.
2013. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha nem mész a halpiacra nehéz lesz halat venni...
2013. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
suli
2013. nov. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Halpiacon max kofák vannak :D
2013. nov. 17. 22:11
 5/9 anonim ***** válasza:
de nem csak ez a két véglet létezik... józan vagy részeg. megihatsz 1-2 sört, fellazulnak a gátlásaid, de nem rúgsz be tőle. :)
2013. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom, sehol nem lehet találkozni senkivel, úgy értem idegenekkel. Csak akkor ismersz meg valakit, ha egy közös ismerős bemutat titeket egymásnak. Én 19 éves vagyok, lány, de sehol sem lehet ismerkedni, barátkozni új emberekkel, most meg már hideg is van hozzá.
2013. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
miért vagytok ilyen zárkózottak? nyitni kell a világra... érdekes én mindenhol, mindenkivel minden helyzetben tudok beszélgetést kezdeményezni...életből nincs felmentés.. tessék élni... 25 F
2013. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tessék élni mi... Könnyű azt mondani, munka után örülök egy kis nyuginak, nem hogy ezer ember között tobzódjak...
2013. nov. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát ne haragudj, de én dolgozok, edzek majd elmegyek emberek közé, néha mulatni... kinek mi az élet...
2013. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!