Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis hol ismerkedhetnék...

Mégis hol ismerkedhetnék lányokkal egyáltalán?

Figyelt kérdés
Fiatalabb korombeli lányokkal, szóval leginkább tinikkel. Mert suliban nincsenek lányok, aki van, annak van pasija, máshol meg nincs lehetőségem, csak facebookon, de ott nagyon nem akarnak ismerkedni a lányok, más lehetőség lehetne még, hogy idegen lányokat leszólítsak, de az nem nekem való, nem vagyok én ilyen alfahím kancigány, hogy csak úgy leszólítgassak meg zaklassak idegen lányokat. Amúgy is honnan tudnám ki akar ismerkedni és ki nem? Annyira szar már, hogy másnak van párja, nekem meg egyszerűen semmi, pedig én is csak egy normális kapcsolatra vágyom.
2013. nov. 7. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már kismilliószor kiírták, nem igaz, hogy nem lehet azt a kibaşşżott keresőt használni....
2013. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Itt a gyk-n.
2013. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Menj át olyan suliba, ahol vannak lányok
2013. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha ennyire nem látod meg a lehetőségeket, menj el sportolni, v. valami szakkörre ahol vannak lányok is!
2013. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
játszótér
2013. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel csodálkozol????? Már az ovisok is ismerkednek lányokkal. Ha beszélsz egy normális sráccal, már neki is voltak ovis szerelmei. Nem egy olyan nagy ügy ez.
2013. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szólítsak le idegen lányokat? Kicsit sem néznének hülyének, hogy zaklatom őket. -.-
2013. nov. 7. 22:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt megértelek, másrészt nem. A mai lányokkal tényleg nehéz kapcsolatot teremteni, főleg ha nem állsz jól anyagilag és nem vagy FB celeb... Viszont ne FB-n várd a megváltást. Menj sportolj, dolgozz, csinálj valami olyan dolgot, ami mondjuk értékelhető.
2013. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Próbálkozz fiúknál, hátha az megy
2013. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
JÁrtam konditerembe,v oltam dolgozni is már... A kondiban nem is volt szinte egy lány sem, ahová én jártam, a munkahelyen meg öreg vénasszonyok voltak...
2013. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!