Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gimiben hogy ismerkedhetnék...

Gimiben hogy ismerkedhetnék más osztályokban lévő lányokkal?

Figyelt kérdés

általában ha valaki jobban ismer azzal jól ki szoktam jönni, de nem negyon van lehetőségem bármilyen beszélgetést kezdeni velük anélkül hogy hülyének néznének.

Viszonylag visszahúzódóbb vagyok, azok szerint akiket ismerek jóképű, és a barátaim negyrésze kocka vagy idióta.


2013. szept. 4. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak szólítsd le ōket, hogy pl. keresel valakit és hogy nem ismerik e meg tudjak e hogy hol van. Ez jó alap egy beszélgetés elkezdésére.

Amugy ha engem leszólítana egy fiú és helyesnek meg szimpatikusnak tartanám akkor beszédbe elegyednék vele. :) L/17

2013. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezen leírás alapján azt mondanám, hogy könnyen, de ha ronda vagy akk. sehogy. Osztályon belül sem és kívül sem. Viszont mivel vannak barátaid, tuti jó arcnak számíthatsz
2013. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nyáron könnyen ment az ismerkedés de suliban egyszerűen soha sincs lehetőségem
2013. szept. 4. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!