Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért fogok ki mindig beteg...

Miért fogok ki mindig beteg lányokat?

Figyelt kérdés

Akár interneten, akár máshol próbáltam ismerkedni, de az utóbbi 6-7 alkalommal mindig olyan lányba botlottam, akinek volt valamilyen egészségügyi baja. Az egyik gyomorproblémás volt, aki gyógyszert szedett rendszeresen, a másik hallássérült, aztán volt egy veseköves is, a legutóbbi meg bevallottan biszexuális volt (bocsi, hogy ezt "egészségügyileg" problémásnak tartom), stb.


Elárulom, hogy nem kórházban ismerkedtem :D De most komolyan, ilyen kripli ez a társadalom, vagy csak peches vagyok? Miért botlok állandóan ilyenekbe? Valakinek valamilyen ötlete, tapasztalata?



2013. nov. 16. 12:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Mentális képességek? Én legalább nem mondok ellent önmagamnak! A vesekőre való hajlam örökölhető, ahogy te is írtad. Ha ez így van, akkor a vesekő ennek a következménye (persze maga a kő alapanyaga kívülről kerül a szervezetbe, azt nem mondtam, hogy az is öröklődik!).


Kedves Lilikecske! Mi alapján tuskózol le engem? Nem is ismersz! Ne mondd már, hogy betegséggel élni ugyanolyan, mint egészségesen! Nyilván én is szeretnék valakit szeretni, és azt akarom, hogy ez a valaki egészséges legyen, ez olyan nagy baj?

2013. nov. 16. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!