Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért fogok ki mindig beteg...

Miért fogok ki mindig beteg lányokat?

Figyelt kérdés

Akár interneten, akár máshol próbáltam ismerkedni, de az utóbbi 6-7 alkalommal mindig olyan lányba botlottam, akinek volt valamilyen egészségügyi baja. Az egyik gyomorproblémás volt, aki gyógyszert szedett rendszeresen, a másik hallássérült, aztán volt egy veseköves is, a legutóbbi meg bevallottan biszexuális volt (bocsi, hogy ezt "egészségügyileg" problémásnak tartom), stb.


Elárulom, hogy nem kórházban ismerkedtem :D De most komolyan, ilyen kripli ez a társadalom, vagy csak peches vagyok? Miért botlok állandóan ilyenekbe? Valakinek valamilyen ötlete, tapasztalata?



2013. nov. 16. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Én mindig agyilag problémás csajokat fogok ki.Ilyen a formám.

Lesz ez jobb is.

2013. nov. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

A legutóbbi meg bevallottan biszexuális volt (bocsi, hogy ezt "egészségügyileg" problémásnak tartom)


Egy hete csak sírok, teljesen magamba vagyok zuhanva, minden nap a Comedy Centralt nézem, de még csak nem is mosolyogtam, de ezen hangosan felnevettem. Köszönöm és sok sikert neked a továbbiakban.

2013. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

És amúgy ezek miért is gondok? A gyomorproblémákra szedi a csaj a gyógyszert, a vesekövet eltávolítják aránylag gyorsan, mert az egy igencsak fájdalmas valami, a biszexualitás amellett, hogy nem egészségügyi gond, kb semmiben nem befolyásolhatja a párválasztásod, hiszen ugyanannyi eséllyel indulsz nála, mint bárki másnál. A hallássérült az csak abban különbözik, hogy az egy tartós valami, amitől nem lehet gyógyszerekkel megszabadulni, de arra is vannak már technikai megoldások.

Komolyan, miért is gond ez akkor?

2013. nov. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert ilyen az élet.

Ha igazán szeretsz valakit ne érdekeljen a betegsége.

Én is ismerkedtem egy lánnyal a neten szép volt meg minden de bevallotta hogy van egy komoly gerinc betegsége ami végett tolószékbe kényszerült. Jó lába tud állni meg tud is járni de nagyon nehezen és lassan és ő ezt szinte az első beszélgetésünkkor bevallotta hogy mi a helyzet de nekem szimpatikus volt külsőre, és belsőre is, nem érdekelt a dolog. Az első randinkon mankóval jött csak mert mondták hogy tolószéket csak akkor használja ha csúszós utak vannak és hosszú távra menne mert hogy mozogjon is valamennyit. De nem volt gond, lassan ment de ugyanúgy már az első randinkon kézen fogva sétáltunk, beszélgettünk, meg minden.

Sajnos a a párkapcsolatunk nem volt hosszú távú sokan bekavartak és emiatt sajnos már mi is csak veszekedtünk meg minden ki is ábrándultunk egymásból, bár nem a betegsége miatt hagytam ott mert nem érdekelt a dolog de sajnos tönkrement pedig nagyon szerethető és szép okos lányról van szó tehát szinte észre sem veszi az ember hogy gondja van. Szóval emiatt ne ijedj meg ha ilyen van.

Ismerkedtem már korábban egy olyan lánnyal akinek szívproblémái voltak már a sokadik műtétjén volt túl de mégis randizgattunk meg minden, nekem nagyon bejött, de nem akart összejönni velem mert annyira nem jöttem be neki, meg ugye mással is ismerkedett akivel komolyra fordultak a dolgok.

Én sokszor ismerkedtem már lányokkal kevés párkapcsolatom volt eddig 2 összesen mindig olyan lányokat fogtam ki akik beképzeltek voltak, meg egyszerűen nem az érdekelte őket milyen vagyok belsőre mert külsőre nem vagyok egy hű de jó képű meg sovány alkat sem de sokan mondták hogy a belsőmmel semmi baj nincs de így nem akarnak mutatkozni és ez volt a baj, tehát agyilag nem fogták fel hogy nem feltétlen a külső számít. Egyik be is vallotta hogy mindig sírt miattam mert szerelmes volt belém de egyszerűen elszúrta amikor nemet mondott nekem és lelki ismeret furdalása volt és sokáig nem is mert szólni róla, csak akkor amikor már jártam a beteg lánnyal mert féltékeny lett hogy tényleg egy olyan embert dobott el aki egy érzelmes, kedves, normális srác.

A mostani barátnőmmel is itt ismerkedtem meg ezen az oldalon egy vakrandink volt nem láttuk egymást képen de a közelben lakott így megbeszéltük hogy találkozzunk de úgy hogy ne lássuk egymást először képek alapján. Persze elmondtam hogy milyen alkatom van meg nagyjából adtam magamról személyleírást ahogyan ő is mondta hogy őt nem érdekli ez hogy külsőre milyen vagyok, ő is leírta magát nagyjából, bár amikor megláttuk egymást mindketten rácsodálkoztunk egymásra persze pozitív iránya hogy jobban nézünk ki ahogyan azt leírtuk engem is nagyon megkedvelt a mosolyom meg az egyedi modorom miatt, meg én is megkedveltem őt, tényleg imádjuk egymást igaz nincs semmi betegsége jó volt egy műtétje olyan fél éve amikor még csak pár hete jártunk akkor vakbél műtétje volt amivel már gyerek kora óta voltak problémái majdnem havi szinten de akkor már indokolt volt a műtét így megműtötték de mindig bementem hozzá műtét után volt hogy az ápolók lapáttal zavartak el hogy hagyjam már pihenni pedig a szobatársát nem zavarta barátnőm meg úgy könyörgött hagy maradjak ott mert a szülei nem értek rá egész nap ott lenni és hogy mégse legyen egyedül. De én kiálltam mellette.

Jegyzed meg egy életre hogy nincs tökéletes ember, de ne a hibákat nézd először mert ha megismered igazáán lehet ezeket már észre sem fogod venni.

2013. nov. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valaki árulja már el, miért jelent az akkora problémát ha van folyamatosan gyógyszert szed valamilyen betegségére a másik?? Ez tényleg ekkora probléma? Nem gondoltam volna...
2013. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Most mit vár az, aki agyilag beteg?


Egyébként meg tudod, egy hallássérült, egy veseköves, vagy egy biszexuális, ami érdekes, hogy nálad egészségügyi probléma, simán érhet annyit, mint egy "egészséges" lány. Nekem a pofám leszakadna, ha párkeresésnél ezek lennének az elsődleges szempontok.

2013. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akinek volt veseköve, te nem járnál vele emiatt? :O
2013. nov. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

... vagy ha kifogsz egy "egészségeset", mondjuk ha bekerül a kórházba, és meg kell műteni, már ott is hagynád?


Komolyan, nem vagyok rosszindulatú, de egyszer rád férne, hogy megtapasztald, milyen az, amikor lebetegszel, és a párod elhagy emiatt! Megérdemelnéd.

2013. nov. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Persze, ilyenkor a kedves női társadalom (tisztelet a kivételnek) eljátssza, hogy az se, baj, ha tolószékes egy férfi. Máskor meg, ha már csak fogytán van a pasi pénze vagy éppen egy fikányi hibát találnak a pasiban, akkor már lecserélik egyből a párjukat... Ezt a kettőt rakjátok már össze nekem!

A vesekő azért baj, mert tudtommal örökölhető, és nyilván egy normális ember nem szeretné, ha az utódai ilyen szar géneket örökölnének és szenvednének egy életen keresztül vesekővel és egyébbel.

2013. nov. 16. 16:51
 10/11 Lilikécske ***** válasza:

Azért, mert aki egészségeset kifogtál, mint ribi volt, még ne általánosíts minden nőre, jó? Én se mondom azt, hogy minden pasi csak dugni akar.

A vesekő meg nem örökölhető, te butus. :-) Legfeljebb a hajlam, már ha genetikailag hajlamos rá. De ettől függetlenül is lehet bárkinek veseköve. Szaar gének meg egészséges embertől is továbböröklődhetnek, de gondolom, soha nem hallottál az uralkodó-lappangó öröklésmenetről. Ugyanígy attól, mert valakinek van egy betegsége, egyáltalán nem törvényszerű, hogy azt továbbörökítse.

Arról nem is beszélve, hogy inkább legyen vesekövem, de szeressenek, mint hogy egészségesen egy ilyen tuskóval járjak, mint te. (Arról meg már végképp nem beszélve, hogy akkor mi van a mentális képességekkel? Tudod, senki szeretné, hogy a gyereke ilyen buta legyen.)

2013. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!