Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy csinaljam? Nem akarom...

Hogy csinaljam? Nem akarom megbantani

Figyelt kérdés
Van egy fiu, egy jatekon ismerkedtunk meg. Bejelolt facebookon es irogatni kezdtunk. O szoszerint leirta hogy alaposabban meg akar ismerkedni velem, es jarni akar...kedves srac, de nem az esetem...hogy mondjam el neki hogy nem akarok tole semmit es hagyjon beken?

2013. nov. 15. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb így, ahogy leírtad ide.
2013. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Finoman kell a tudomására hozni, az igazat kell neki mondani. Szerintem jó, ha kiemeled egy pozitív tulajdonságát, persze nem félreérthetően, óvatosan. El kell neki mondani, hogy kedvesnek tatod őt, és valószínű fog magának barátnőt találni a jövőben, de az nem te szeretnél lenni. Mert neked ő nem az ideálod. Természetesen rendkívül fontos a belső, viszont bizonyos értelemben a külső is az. Sajnos ezen a ponton ő nem felel meg neked. Egyébként meg, a tempó sem jó, mert ahogyan észrevettem, viszonylag elég hamar jelentette ki azt, hogy ő járni akar veled, és ha jól értettem, még nem is ismer annyira. Ezeket el kell neki mondani. Ha megérti, akkor rendben van, ha viszont nem, akkor semmiképpen se engedd, hogy zaklasson, hanem szüntesd meg vele a kapcsolatot.

2013. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hecvid válasza:

Én személy szerint fiú vagyok, és én nem szeretem, ha valaki kertel ilyen dolgokkal kapcsolatban. Ha kedvesnek ismered, akkor csak mond meg neki egyenesen, hogy ez kedves tőle, de te nem érzel így iránta.

(Ha pedig nem száll le rólad, akkor nem kell azon görcsölni, hogy finoman közöld)

2013. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!