Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú, aki nagyon...

Van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem és azt hiszem én is neki. De mindketten félénkek vagyunk. Szeretnék lépni, de nem tudom, hogy csináljam? 19/L

Figyelt kérdés
Egy kis kávézóban dolgozik a srác (22) és mindig beszélgetünk amíg megcsinálja a kávét (heti 1-2x megyek be), néha még utána is ott maradok meginni. Ilyenkor mindig bókolgat, olyanokat mond, hogy szép vagyok, szép az ajkam, jól áll nekem ez-meg az, biztos minden pasi oda van értem, táncolt volna velem keringőt ha felkérem stb. De egyszerűen nem hív randira, pedig nincs barátnője. Szerintem nincs sok önbizalma (nekem se és sajnos zavaromba eléggé közömbös vagyok). Most már két hónap után elegem van, szeretnék lépni valamit. Az némileg nehezíti a dolgot, hogy max pár percet tudunk kettesben lenni, mert mindig bejön valaki. Valami ötlet?
2013. nov. 1. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgyse fog egyikőtök se kezdeményezni.
2013. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul reagálsz a bókjaira, vagy azt hiszi, van barátod, így nem fog nálad kezdeményezni. Honnan tudhatná szerencsétlen, hogy szabad utat kapott? Vagy tán elvárnátok, hogy vásároljunk zsákbamacskát?
2013. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ne félj elhívni valahova! Esetleg amikor megköszönöd a kávét, akkor megemlíted, hogy máskor kettesben vagy nyugodtabb körülmények között is lenne kedved meginni valamit! Hajrá! :)
2013. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy nincs barátom, ezt már mondtam neki. Amúgy igen, tudom, hogy elég tompán reagálok a bókjaira, mert félős vagyok és hirtelen azt se tudom mit mondjak kb. :/ De azért gondolhatja, hogy nem véletlenül járok oda ennyiszer meg mindig mosolyogva megyek be, stb.
2013. nov. 1. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd, azért a legtöbben ennyiből nem tudják eldönteni, hogy egy lány hogyan néz rájuk. A gátlásosabbak meg főleg nem tudják. Legközelebb te is tegyél vagy mondj valamit, amiből rájöhet, hogy nem csak barátként gondolsz rá, akkor hátha kezdeményezni fog.
2013. nov. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de velem is viselkedett már így lány, mint te, erre kiderült van pasija, most ezek után szegény fiú is honnan tudhatná, hogy nem csak szívatod vagy akármi?! Annyi aljas nő zsemély van manapság, aki élvezetből játssza meg, hogy tetszik neki egy fiú, közben meg csak az egóját fényezi.
2013. nov. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!