Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melegek! Voltatok már úgy,...

Melegek! Voltatok már úgy, hogy beleszerettetek egy hetero srácba, bepróbálkoztatok Nála, és összejöttetek, kiderült, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Vagy rosszul sült el a dolog?

Írhattok kínos sztorikat is!

Előre is köszönöm az értelmes/hasznos válaszokat! :)

Provokatív válaszokkal légyszi ne fárasszatok feleslegesen!



2013. nov. 14. 18:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Akkor csak én vagyok ilyen bátortalan? :/
2013. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,mennek természetesen a zöld kezek! :)

Utolsó!

Ne keseredj el,sosem tudhatod mikor talál Rád a "Nagy Ő"! :)

2013. nov. 28. 17:17
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
:D A "Nagy Ő" már megvan, csak még ő nem tud róla, h én is az vagyok neki :)
2013. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Én ezért nem is hívom a kiszemeltem úgy. Csak fájdalommal tölt el,még inkább. :S
2013. nov. 28. 21:33
 25/30 anonim ***** válasza:
Ugyan... akárhol vagyunk, akármit csinálunk, akármit mondunk akkor is eltölt minket fájdalommal. :/
2013. nov. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

A Simple Plan a kedvenc bandám,de vannak számaik,amiket nem tudok meghallgatni,mert végig zokgok utánuk egy egész hetet akár.

Pl.: Perfect(sorry,I can't be perfect),welcome to my life,stb.

úgyhogy tudom,pontosan tudom mit érzel. :S

2013. nov. 29. 21:30
 27/30 anonim ***** válasza:

Adele: Someone like you

One Republic: Secrets

Én ezektől vagyok kész :(

2013. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Meghallgattam a Secrets-et,nem kellett volna... :'(
2013. dec. 2. 18:48
 29/30 anonim válasza:
100%

Szia! Nálam több ilyen pofára esés is volt. Bár bi vagyok (max francia szex, kanális szex sehogy sem) és nős, a kemény, vagány csávókat komálom és az ilyen barátaim azért idővel leveszik vagy én közlőm...

Az egyik haverommal volt sok berúgás, buli, együtt alvás szex soha semmi. Mindig több nője volt akik imádták, az utcán is kemény volt előbb ütött aztán kérdezett. Egyszer volt egy szitú a nője bekavart meg akarta bosszulni, na persze velem. Azóta még jobban utálom a kanális szexet.)

Bár a mennyekben jártam.

Aztán kiderült meleg bárokba jár, és vén külföldieket csinál meg a haverjaival pénzért. Tehát egy hím prosti, nagy csalódás volt.

A másik haveromról most tudtam meg, hogy a nagy hetero férfi a nőivel duggattatja magát felcsatozható vibrivel. Nah feldobta, bár ő nem meleg csináljam már meg fiúba csak nekem megengedi... Kiábrándító volt, kiderült a nagy hetero bika, egy fél virslinyi, vinnyogó ribi igazából.

Tehát én a hetero barátaimmal inkább maradok a hetero barátságnál, nem akarok csalódni bennük.

2013. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Ezt a hülye kérdést...


Ha lefekszel vele akkor már nyílván nem hetero..:D


10 állítólag" heteronak mondott pasiból jó ha 1-2 valóban hetero.

Többi csak alibi bu-zi, és heteronak mondja magát..fene tudja miért.:D


Én 1 éve 4 hónapig tepertem egy hetero focista srácért, aztán elkaptam és lett belőle bisex.

Manapság túl sokan heterozzák magukat..ezek valójában kis senki bu-zik akik nem tudják hova tenni magukat.

2013. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!