Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melegek! Voltatok már úgy,...

Melegek! Voltatok már úgy, hogy beleszerettetek egy hetero srácba, bepróbálkoztatok Nála, és összejöttetek, kiderült, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Vagy rosszul sült el a dolog?

Írhattok kínos sztorikat is!

Előre is köszönöm az értelmes/hasznos válaszokat! :)

Provokatív válaszokkal légyszi ne fárasszatok feleslegesen!



2013. nov. 14. 18:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
32%
Ha meleg, ne lehet heteroszexuális. Nonszensz.
2013. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Azt hitted Róla,hoyg meleg,de attól függetlenül bepróbálkoztál,és láőss csodát,Ő is meleg.

Bocs amiért félreérthető volt a kérdés!

2013. nov. 14. 18:32
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi hetekben több ilyen történet is volt a gy.k-n és létezik.


Jómagam csak neten mertem ismerkedni, mert úgy nem mertem és amúgy se vagyok önmagam a "külvilágában"

2013. nov. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi hetekben tényleg van néhány - irodalmi igényességgel megírt - pozitív kicsengésű történet itt, amelyekről nem tudjuk hogy igazak-e vagy sem, minden esetre nagy örömmel és nagyon boldogan szoktam olvasni a 100%-ban pozitív hozzászólásokat.


Magam rengetegszer szerettem már bele hetero srácokba, rengeteg érzelem volt ezekben a kapcsolatokban, sőt, néha a szexuális együttlétig is eljutottunk.

A szexualitás nagyon sokoldalú dolog, a hetero és homoszexualitáson kívül rengeteg féle változat létezik.

2013. nov. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Küldjétek már el ezeket az eseteket kérlek. kíváncsi vok
2013. nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
én egyszer kavartam egy sráccal,akinek most barátnője van... :o
2013. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Tuti biszex! :P

2013. nov. 15. 19:06
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nemtom így mennyire érdekel, mivel én lány vagyok, de a sztori kb ugyanaz...

Egy nagyon vallásos hátterű, tipikus jókislány, aki persze teljesen hetero, épp halálosan szerelmes egy srácba, bár még nem volt pasival, mert ugyebár az esküvő előtt tilos.

Sztem ennél reménytelenebbnek tűnő nincs is.

De hát nekem senki sem tud ellenállni :)

Már évek óta boldog párkapcsolatban vagyunk ;)

2013. nov. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolába, amint megláttam rögtön beleszerettem. Humoros rendes srác. Utolsó éven a ballagás után volt egy buli ahol elmondtam neki hogy szeretem. Pár perc kínos csend után megcsókolt ott mindenki előtt. Ennek már négy éve de még mindig együtt vagyunk :)
2013. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Ezt alig bírom elhinni! :O

Te jóságos ég,gratulálok! :DDD

2013. nov. 22. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!