Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melegek! Voltatok már úgy,...

Melegek! Voltatok már úgy, hogy beleszerettetek egy hetero srácba, bepróbálkoztatok Nála, és összejöttetek, kiderült, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Vagy rosszul sült el a dolog?

Írhattok kínos sztorikat is!

Előre is köszönöm az értelmes/hasznos válaszokat! :)

Provokatív válaszokkal légyszi ne fárasszatok feleslegesen!



2013. nov. 14. 18:29
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
óóó :(( én is ilyet szeretnék...
2013. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Szerintem az összes meleg/lezbi ilyet szeretne. :)
2013. nov. 23. 13:48
 13/30 anonim ***** válasza:
jó, de én is szerelmes vagyok a nagyon is heterós oszt.társamba...
2013. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Én is...
2013. nov. 23. 18:48
 15/30 anonim ***** válasza:
Szar nekünk! :( Minden jót, sorstárs!
2013. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és szívből viszonz kívánom! :)
2013. nov. 24. 16:07
 17/30 anonim ***** válasza:

Jöjjönaz én sztorim ,akkor:

Középiskolába járok, és van jó pár barátom. Viszont van egy olyan, aki olyan kis alacsony, szőr sincs rajta, és igazából tetszik, mert jóval fiatalabbnak néz ki. És hát, rég óta kedvelem. Jobban, mint barát. Ezért 1 év után elmondtam neki, hogy meleg vagyok, és tetszik nekem nagyon. Bepróbálkoztam, viszont nem fogadta túl jól. Elöttem tartotta magát, csak mondta, ő nem bírja elfogadni nagyon a melegeket, de a kedvemért engem elfogad. Haveromnak viszont továbadta, hogy mekkora "izé-hozé" vagyok. Sajnos nem alakúlt túl jól, és ""sajna"" még így is szeretem, kedvelem :(

Szomorú, de ez van.

2013. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

:((( hülye szerelem...

remélem legalább valakinek összejön és boldog

2013. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti!

Nagyon sajnálom! :(

2013. nov. 27. 15:32
 20/30 anonim ***** válasza:

Középiskolában belezúgtam egy srácba, akit mindenki "b*zizott". Nekem is voltak beilleszkedési problémáim, úgyhogy át is éreztem a helyzetét. Barátkoztam vele egy fél évig, aztán egy délután mély levegőt vettem és elmondtam neki, hogy szeretem... hát, nem sült ki jól a dolog, nagyon zavarba jött, azt mondta, ő most hazamegy, aztán nem jött suliba két napig. Azóta nem beszéltünk a dologról, később meg az élet el is sodort minket egymástól. Na szóval ez egy ilyen kínosabb történet volt.


Másik történet: megismertem egy srácot a neten, akiről először nem is tudtam, hogy meleg (ő tudta rólam)... pár hónap ismeretség, alkalmankénti beszélgetés után színt vallott nekem, beszélgettünk erről is, virtuálisan történt is már egy-két dolog közöttünk :) Sajnos egy óceán választ el minket egymástól, úgyhogy ennél többre jelenleg nem látok esélyt.

2013. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!