Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudnátok nekem ebben tanácsot...

Gergo706 kérdése:

Tudnátok nekem ebben tanácsot adni? Többi alul!

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, akit egy kb 2 hete ismertem a facebookon és ugyanabba az iskolába járunk. Ő kilencedikes, én meg tizenegyedikes. Néhány napja valahogy komolyabbra fordult köztünk a dolog, megkért hogy menjek le hozzájuk beszélgetni. Így is lett. Lementem hozzá, tök jókat beszélgettünk meg minden. Aztán utána is hívott mindig. Tegnap este már nem birtam tovább várni és megkérdeztem a legjobb barátnőjétől, hogy van-e neki barátja, mert személyesen nem mertem tőle megkérdezni. Mi cink lett volna már ha azt mondja hogy igen. A legjobb barátnője azt mondta hogy igen, van neki. Vasárnap pedig mondta neki, hogy hosszú hajjal jöjjön már suliba

mert úgy nagyon jól néz ki. Hétfőn úgy is jött. És most fogalmam sincs, hogy mit csináljak, mondjam-e el neki hogy tetszik vagy nem? Esetleg lehet hogy hagyni kéne ezt az egészet?


2013. nov. 11. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle is, hogy van-e barátja

érteni fogja a dolgot

2013. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és mivan hogy ha tényleg van neki? akkor azt is elszúrom amit eddig összehoztam!
2013. nov. 11. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van neki akkor nem túl komoly, és veled sem lesz az. Kérdezd meg tőle, hogy van-e neki. Ha van, akkor is próbálkozz be Nála, ds szerintem veled is el fogja látszani :D
2013. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!