Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt már tudom hogy elmondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt már tudom hogy elmondom neki de azt még nem hogy hogyan, ebben szeretnék tanácsot?

Figyelt kérdés

Az egész ugy kezdődött hogy ismerősök voltunk és beprobálkoztam nála de jött a szokásos legyünk csak barátok szöveg.ugy voltam vele majd elmulik és belementem(sokan megmondták h ez nem fog működni s lám igazuk lett)ha nem találkozunk egész nap ő körülötte járnak a gondolataim ha meg találkozunk akkor az jo is meg nem.jo mert végre látom meg beszélünk ,rossz mert nem lehet az enyém.eljött a pillanat mikor meg akarom mondani neki h ez nekem igy nem megy tovább csak nem tudom hogyan.azért nehéz ez nekem mert mikor találkozunk annyira jol elvagyunk(ezt most nem az elfogultság mondatja velem)és igy még nehezebb elmondani neki,mert ahogy észrevettem ö barátként ragaszkodik hozzám.már most tudom h darabokra fogok hullani

hogy mondjam el neki?


2011. dec. 13. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ritkísd a találkozásotokat!
2011. dec. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
előbb-utóbb fel fog neki tünni hogy kerülöm
2011. dec. 13. 10:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam így. Ilyenkor azt csináltam, h őszintén bevallottam, h mi a szitu. Persze van belőle hiszti, meg kicsi sértődés, de ha két hétig nem látod, hamar elfelejted, h szerelmes voltál belé. Ne hagyd magad, mert ilyenkor a lányok úgy vannak vele, h jó leszel vésztartaléknak! Persze ők simán keresgélnek, amíg te ülsz a kispadon. Megtalálják hamar a párjukat, ne is reménykedj, h te leszel az. Ők persze szívbaj nélkül leépítenek akkor, ha már egy zavaró tényező vagy. 34F
2011. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szakács ***** válasza:
Légy férfi, ne pedig egy gayfish :D
2011. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szakács

Mivel én tettem fel a kérdést és mivel szabad a vélemény nyílvánítás ezért nincsjogom kritizálni a véleményed de

nem értem miért kell mindig macsoként viselkedni,én nem azt mondom h legyünk puha p..csök de ha szeretsz valakit akkor nem könnyű továbblépni és ez nem jelenti azt hogy (a te szavaiddal éljek) gayfish valaki

2011. dec. 13. 13:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Szard le, csináld amit mondtam. Csak legyen erőd végig is vinni, h ne lásd. Én ilyenkor azzal spannolom magam, h ha tényleg szeretne, akkor ffiként is kellenék neki. Ha tényleg fontos vagy neki, akkor figyel a te érzéseidre is.
2011. dec. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
arra leszek kíváncsi hogy ha ezt neki is előadom mit fog reagálni
2011. dec. 13. 13:45
 8/8 A kérdező kommentje:
mr eltelt biztos 2 hét miota nem láttam de még csak ő jár a fejemben
2011. dec. 13. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!