Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk miért szoktatok gondolkod...

Fiúk miért szoktatok gondolkodási időt kérni a kapcsolat elején, még nem 100-osan tekintitek lezártnak a volt kapcsolatotokat, vagy miért?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Ha még nem tekintek lezártnak egy kapcsolatot nem kezdek el randizni mással-.-
2013. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor miért?
2013. nov. 10. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok,ha egy fiú gondolkodási időt kér,én jó sokat adnék neki,mert ha gondolkodni kell,az már rég rossz.
2013. nov. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én eddig egyetlen esetben tapasztaltam: amikor a pasi önmagában volt bizonytalan, abban, hogy egyáltalán akar-e kapcsolatot. (Lelki problémák, nehezen enged közel magához bárkit, stb.) Én is azt mondom, hogy régen rossz, ha gondolkodnia kell.

Az a te döntésed, hogy 1. van-e türelmed egy problémás pasihoz 2. el tudod-e fogadni, hogy esetleg sokáig, nagyon sokáig tart a gondolkodási idő (hónapok, évek)

2013. nov. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De akkor miért kellett ebbe belebonyolódni, olyan rossz és ő sem közömbös mondta... nem értem
2013. nov. 10. 15:38
 6/8 anonim ***** válasza:

ha nincs meg a kezdő szikra,és nem is lesz,akkor csak szép búcsú ez a gondolkodási idő,mert nem akar megbántani azzal,hogy a szemedbe mondja,hogy ebből nem lesz semmi,és nem te kellesz neki.

Keress mást.

2013. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 5: Abban az esetben, amiről én tudok, az illető kötődési problémás. Nem mer kapcsolatba kezdeni, mert fél, hogy sérül, megbántják, elhagyják, stb.

Ahhoz, hogy merjen, meg kellene tanulnia bízni, az pedig idő (SOK idő).

2013. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de nem értem mi történt mert nagyon jól elvoltunk :(
2013. nov. 10. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!