Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szerezzek magamnak egy...

Hogyan szerezzek magamnak egy barátot? Nem vagyok csúnya mégsem vesznek észre. Már 20 elmúltam és kezdek kétségbeesni, hogy egyedül maradok.

Figyelt kérdés

2013. nov. 9. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Itt lesz jelentkező. :D Én is elmúltam egyébként 20, de nem tartok attól, hogy egyedül maradok. 21/F
2013. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ne várj a hercegre.. szemelj ki valakit és hajrá... próbálj meg a közelébe kerülni menj el vele bulizni vagy ha bátor vagy akkor beszélj vele...
2013. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ha nagyvárosban laksz akkor.bárhol.... De egyébként legkönnyebb barátok által, bemutat vkinek a bnőd aki neked szimpatikus.... Mozdulj ki gyakran a barátokkal barátnőkkel hátha valahol lecsapnak rád :D de munkahely, suli is tökéletes, hobbi által is ....rengeteg lehetőség van a kérdés az h te mennyire vagy válogatós,nyitott :)
2013. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Például ezzel a kérdéssel. De aztán össze ne dőlj a privátáradat alatt.
2013. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne legyél olyan válogatós, és ne csak a bradpitteket vedd észre!
2013. nov. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Óh hát én nem csak azokkal foglalkoztam eddig és hidd el nekem, hogy semmi különbség nincs, ugyan úgy vannak szemetek akár szépek akár nem.
2013. nov. 9. 20:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdező nem tudok rá sajnos okos választ adni...Én 25 éves vagyok ismerkedtem már társkeresőn is 1találkán nem jutottunk tovább többet nem kerestek...ha nagyon ritkán mégis akkor menet közben bevágta,hogy komoly kapcsolatot nem akar tőlem....26 leszek januárban..Na én meglehetek ijedve,hogy soha nem lesz családom stb....mert még csak kapcsolat sincs kilátásban...Nyilván nem más életét kell példának venni,de pl általánosiskolából,gimiből,fősuliról már csak én vagyok a facér lány...a többiek már vagy babát várnak vagy tervben van..Szóval jó tanácsot nem tudok adni,hogy kell ezt csinálni...de azért ne ad fel:D bocs az offért:)
2013. nov. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, neked is az a bajod, h csak az álompasiknak adsz esélyt.
2013. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó és szerinted mi értelme lenne annak, hogy olyannal kezdjek, akihez nem vonzódom??Az kb olyan lenne, mintha hagynám magam megerőszakolni.Lehet akármilyen jó fej,ha egyszer nem működik a kémia,erről nem tehetek.
2013. nov. 10. 13:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Addig oké, de ha csak mondjuk ezerből egy pasi üti meg a mércét, az már nem normális dolog.
2013. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!