Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A magamfajta ronda srácoknak...

A magamfajta ronda srácoknak soha nem lesz Top10-es barátnőjük?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 13:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Top10-es? Mármint a 3,5milliárd nőből?:D
2013. nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Top10-es barátnő"


Öregapám.... Csak hogy egy érthető analógiával éljek: Ha én szar futó vagyok, nem az alapján fogom a barátnőmet kiválasztani, hogy mennyire képes gyorsan futni.


Nem hibáztathatsz senkit, hogy felületesen keres párt, ha Te totálisan ugyanazt teszed annak ellenére, hogy ilyen szemszögből vizsgálva elvérzel.

2013. nov. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Top 0-ás legyen.
2013. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Azt írtad,hogy betegek a nők,mert nagy elvárásuk van a férfival szemben,de olvasd már vissza a kérdésed,ember!Mekkora egy görény vagy!Talán először a fejedben kéne rendet tenni,és utána mondj ilyeneket! Szerintem te azok közé az emberek közé tartozol,akinek nem is való nő!Ha ennyire rosszak,akkor válassz egy pasit,de olyat,amilyen te magad is vagy!
2013. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!