Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon létezik olyan lány, aki...

Vajon létezik olyan lány, aki egy magamfajta csúnya fiút képes lenne szeretni, ha ez a fiú, kedves, megértő, szeretne később családot is és, ha a lány jellemre szimpi neki, tudná szeretni is?

Figyelt kérdés
Már belefáradtam, hogy a külsőm miatt utasítanak el a lányok, hiába vagyok kedves, mosolygós velük, van, hogy méga csók is megvan, de utána nem keresnek vagy volt, aki egész egyszerűen tiltott is, hogy még véletlen se tudjam elérni. Tényleg a külsőmmel van bajuk, mielőtt valaki letámadna, hogy biztos a belsőm rossz. Egyik lány is például, akivel taliztam, fura is volt nek, mert már az elején azzal jött, hogy helyes fiú vagyok-e, én hülye meg belementem a vakrandiba, reméltem, nem a külső a legfontosabb neki, de tévedtem. Én nem értem a lányok miért nem nézik el, ha egy fiú nem tökéletes külsőre, nekem sem kell tökéletes külsejű lány, egy átlagos külsejű lánnyalis beérem, a lányok miért adnak olyan sokat akkor a külsőre, miért nem a belsőt nézik?:(
2013. aug. 26. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress egy Na'vit. "Látlak téged"...
2013. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem létezik sajnos.
2013. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hogy is mondjam el röviden.. tudod, sokan nincsenek tisztában önmagukkal. Te tisztában vagy azzal, hogy nem tökéletes a külsőd. Ezzel szemben a mai tinilányok tükre elég görbe lehet, mert ők valami felsőbb szintű fajnak képzelik magukat. Valóban vannak szép lányok, akik nyilván a sajtá súlycsoportjukat keresik, így náluk szóba sem jöhetsz. Aztán vannak az átlagos lányok, akik totál különleges lányoknak képzelik magukat, ők a fb betyárok tipikusan, nulla agyi szinttel vannak megáldva.


Szerintem próbálj meg kicsit 'alterosabb' lányokkal ismerkedni, akik visszahúzódóak, és nem szenvednek feltünési viszketeségtől.

2013. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Mindenki a külsőre ad csak mert belül semmi nincsen."


Sok sikert!

2013. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!