Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy sosem fogok...

Lehetséges, hogy sosem fogok ilyen lányt találni, talán nem is létezik ilyen lány?

Figyelt kérdés
Aki igazi lány és nem ilyen feminista, médiamosott érzéketlen, szívtelen, mindenkivel durván, lekezelően, tiszteletlenül bánó, gonosz hárpia, akinek fontosabb az érzelem, az érintés, a gyengédség, az őszinte szeretet, csók, ölelés, mint az, hogy egy fiú épp milyen ruhában van, vagy ki van-e gyúrva, van-e kockahasa. Nem vagyok álompasi külsőre és nem is akarok külsőre álomnőt, egy átlagos külsejű lánnyal is beérném, sok-sok álny bejön külsőre, de jellemre sosem találok megfelelőt, hiába is keresgélek. Több lány is akart már járni velem, de egyik sem volt az igazi, nem éreztem azt, hogy ő az, akit személyiségre keresek. Csak az a baj, hogy közben szeretethiányom is van már, vágyom arra, hogy egy lánynak szretetet adhassak, meg én is igénylem, hogy egy lány szeretgessen. Egyre nehezebb, főleg, hogy mindenfelé párok nyalják-falják egymást. Én csak egy értékes lányra vágyom, nem értem miért nem találom. :/
2013. aug. 24. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Jajj de kis érzékeny vagy kitalálom, anyuci pici fia? Ha itt nyavajogsz gyk-n meg sóvárogsz soha az életben nem lesz nőd.
2013. aug. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
SZERINTEM ez a lány minden nőben benne él, de csak a megfelelő embernek mutatják meg. Ismerkedj tovább, gondtalanul és idővel belefutsz abba a nőbe, aki ezt a lányt is megmutatja magából.
2013. aug. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

te dugni akarsz fiam, méghozzá egy nagymellű cicababával.

nem kell a szépítő duma.

2013. aug. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem unod? Nem fogsz találni ha nem szakadsz ki a gép elől.
2013. aug. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

elhiszed, hogy pont ilyen lány voltam, de mégis kics*sztek velem?

azóta mérsékeltem ezt az oldalam és gondolom sok lány is aki azelőtt ilyen volt ezért vált flegma ribivé.

2013. aug. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ezekkel a tulajdonságokkal eltaposnak, átgázolnak rajtad, növeszteni kell egy páncélt, amit csak az fog áttörni, akit igazán szeretsz. Amúgy az emberek, lányok többsége eközött a két véglet között van, elég sarkosan gondolkodsz.
2013. aug. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem elsőre bejössz, és hidd el, én együtt tudok érezni veled, hogy ez milyen érzés is... Ha van kedved, írhatnál egy privát üzit, ja és egy kor sem ártana :)
2013. aug. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
pont így érzek én is, a városomban a legtöbb lány vagy ribi, vagy csúnya, dagadt, foglalt, vagy szóba se állna velem, a legtöbb lány simerősöm, aki másik megyében lakik az általában ilyen, és ez bosszant leginkább, hogy itt nincs ilyen, de máshol meg 100-ak várnak egy olyat mint te.
2013. aug. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!