Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 10/5 külsejű férfinek mennyi...

10/5 külsejű férfinek mennyi esélye van normális nőt találni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 18:50
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
Nem gáz a hajam, jól öltözködöm, nem vagyok 40 kilós. Megnyugodtál?
2013. nov. 11. 17:24
 32/54 anonim ***** válasza:
multkor is volt itt egy hasonlo kérdés, aztán a gyerek nagy nehezen küldött egy képet, de ilyen tök kis méretüt és alig látszott rajta. De ami látszott az ilyen kinai 1 számmal nagyobb szürke póló + susogós bő halásznadrág fehér zoknival. És a gyerek természetesen a számítógépe előtt ülve volt lefényképezve. És még csodálkozik.
2013. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:

Kérdező, egy idióta vagy. Bocs, de az az igazság. Az előttem lévőnek tökéletesen igaza van.


A kinézetedet fejleszteni nem nehéz meló. Egészséges táplálkozás az alap, ha belül szép vagy, kívül is az leszel. E-mellé súlyzós edzés, callisthenic, vagy a kettő együtt, ahogy én csinálom.


De a külső nem minden. Kinézettel nem lehet csajozni. Ha csak addig vagy vonzó amíg meg nem szólalsz, akkor nemi életed is max a diszkó vécéjében lehet.


Hogyan tanulj meg bánni a nőkkel? Ne legyél se.ggfej, állj fel a gép elől, és kezdj el leszólítani nőket. Nem kell egyből felszedni őket, csak próbálj velük beszélgetni. Akármiről, pl időjárásról. Aztán amikor jól megy, kezdhetsz ismerkedni is, jó benyomást tenni, telefonszámot megszerezni, stb. Naponta egy nőhöz menj oda, és érd el, hogy mosolyogjon! Aztán jöhet a napi kettő, napi három, stb... több száz nőt le kell szólítani. Így fogsz fejlődni. Ha erre nem vagy hajlandó, akkor öld meg magad, ahogy az első kommentemben is írtam.

2013. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az ilyen emberek nem birják elviselni az elutasitást. Mert oké, hogy fáj meg ciki és sérülsz lelkileg, de van annak éppen helye, feltéve, hogyha tudod rendesen értelmezni, hogy miért koptattak le. És ez nem azt jelenti, minden esetben, hogy a nő a hülye (persze lehet ilyen is), de leginkább arra kell koncentrálni, hogy SZÁMODRA mi a lecke a dologból. Csak ugye legtöbben mennek haza sirni, hogyha lerázzák őket.
2013. nov. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:

én is rinyáltam egy csomót, hogy nem kellek egy nőnek sem, de hát sajnos rá kellett jönnöm, hogy pasiként nem várhatsz el semmi eredményt, hogyha nem szopatod magad éjjel nappal. :/


Elég xar ügy, de hát meg kell szokni, vagy marad a csicskulás.

2013. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
Hogy tanuljak belőle, ha nem is válaszolnak 80%-ban?
2013. nov. 11. 17:44
 37/54 anonim ***** válasza:

hát ha hülyeségeket irsz, és nem tünsz ki a tömegből, akkor ne is csodálkozz....mert ugye társkeresőkön 80%-a a pasiknak ugyanolyan csicska modon irkál a nőknek. Am még ez is müködhet, ha a csajnak megtetszik a csávoka külső alapján, de nálad ugye állitolag nem ez a helyzet.


Gondold el, egy nőnek a levelei közt ilyen "sziák" vannak meg mindenféle fájdalmas hizelgő xarságok, mint a "kedves hölgyem" "gyönyörü asszonyom"... Sokkal többre mész, ha csak simán normális vagy, de közbe tudod, hogy mi a dolgod férfiként, hogy a nő közben jól is érezze magát.


De ugye ezeket feleslegesen irom le, mert ha gázul nézel ki, akkor ugyse fog menni. Képet küldeni meg nem akarsz. És akk itt patthelyzet alakul ki.

2013. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:
Nem semmitmondó mintaleveleket küldök, hanem teljesen korrekteket. Nem erőltetek semmit, felajánlom nekik az ismerkedés lehetőségét kölcsönös szimpátia esetén. Ezt fogalmazom meg különbözőképpen.
2013. nov. 11. 17:51
 39/54 anonim ***** válasza:
hát nem is értem akkor miért nem pereg a téma nálad....TÉNYLEG FOGALMAM SINCS MI LEHET A BAJ...ha közben azokat a nőket, akiknek te irkálsz, azokat valaki ugyanarról az oldalról meg is dugja :/ Vagy még járnak is tán.
2013. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:
Ezért gondoltam arra, hogy kevés a kinézetem nekik. Viszont normális frizurám van, jól öltözködöm. Nem vagyok pattanásos. Tényleg nem értem én sem. Lehet sok kamuprofilnak írok.
2013. nov. 11. 17:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!