Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 10/5 külsejű férfinek mennyi...

10/5 külsejű férfinek mennyi esélye van normális nőt találni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 18:50
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
Biztos nagyon sikeres lehetsz, ha több száz nőt kellett már leszólítanod. :)
2013. nov. 11. 17:02
 22/54 anonim ***** válasza:
ja, mert te hánynál probálkoztál és hány jött össze?
2013. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
már most érzem, hogy köszönőviszonyba se vagy a valósággal
2013. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
Elnézést, de nem süllyedek olyan szintre, hogy több 100 nőt kelljen leszólítanom...
2013. nov. 11. 17:07
 25/54 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te ennyit már nem vállalnál be a pnáért? Akkor nem nagoyn van miről beszélni. 5/10-esként amugy nem sok választásod lenne. Ja de lenne, gyurás, vagyon felhalmozás, stb. De ha 100nőt leszoltiani neked már alattas munka, akkor nem tudom hogy lennél izmos vagy pénzes.
2013. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
ugyanis az még nehezebb munka.
2013. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
Neked van kapcsolatod? Mert nem mindegy, hogy ki osztja az észt, ugye megérted?
2013. nov. 11. 17:11
 28/54 anonim ***** válasza:
Az elmúlt két évben 10 nővel voltam úgy, hogy az első fél évben nem volt semmi (max ilyen smárolások, de az kb mindig). Meg volt közbe egy fél éves kapcsolatom. Meg az egész mindenség előtt (mm. mielőtt elkezdtem csajozni rendesen) volt egy egy éves kapcsolatom. Egyéb kérdés?
2013. nov. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:
Egyiknek sem voltál jó, hogy ilyen sűrűn kellett váltogatnod őket?
2013. nov. 11. 17:18
 30/54 anonim ***** válasza:

Sztem te most annak is örülnél, hogyha akármilyen nőd lenne...ugyhogy igazán nem engem kéne oltogatnod, hogy olyan szerencsétlennek tünjek mint te, és ezáltal megnyugodhass.


Sajnos egyre inkább kezd körvonalazódni, hogy nem csak a külsőd itt a probléma.


De hát én felajánlottam a segitségemet, de hát ha nem, akkor nem...nem tok mit csinálni. Én elmondtam volna, hogy pl hogy gáz e a hajad, vagy hogy túl vézna vagy e, vagy gáz e a stílusod. MErt lehet, hogy ronda vagy, de attól még fel lehetne öltözni normálisan. Csak ugye sok embernek még ez se sikerül. (majd még el ne kezdd nekem, hogy te ugyan nem leszel divatbzi, mert akkor tényleg azt mondom, hogy menthetetlen vagy és végtelenül begyepesedett, akinek tényleg nem kéne a normális nőket még álmodozás által sem molesztálnia)

2013. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!