Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 10/5 külsejű férfinek mennyi...

10/5 külsejű férfinek mennyi esélye van normális nőt találni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 18:50
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
Elküldöd a fotódat privát?
2013. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretném, hogy véletlen ismerős kezébe jusson, mert az irtó ciki lenne...
2013. nov. 9. 18:57
 13/54 anonim ***** válasza:
10/5-ösként 10/5-ös csajt keressél, és akkor lesz esélyed. Annak semmi értelme, h sokkal szebb/okosabb csajt keresel, mint ami illene hozzád, aztán ha nem jön össze akkor meg csak szidod a lányokat, h jajj nekik csak a külső számít...
2013. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
A 10/5-ösök észre sem vesznek... Olyannal meg úgysem fogok összejönni, aki nem tetszik. Nyilván nem 10/10-es nőket keresek.
2013. nov. 9. 19:23
 15/54 anonim ***** válasza:
Nem sok. Max 10/3 csajt kapsz, ha nincs semmi különleges képességed.
2013. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
Ti komolyan hisztek, ebben a szánalmas pontozásban? Annyi a megoldás, hogy legyen önbizalmad, és legyél férfi, aztán lesz majd egy szép nőd, nem kell túlbonyolítani!
2013. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:

Hát ha normális alatt a vállalható külsejüt érted, akkor igen kevés. Mert lehet agyilag normális nőt találnod, ha te is normális vagy, de az ugyanugy max 5-ös csaj lesz, vagy nagyon nagy szerencsés esetben 6-os.


Mert a tendencia az, hogy a nők mindig önmagukhoz képest 1-2 ponttal jobb pasival hajlandoak csak bármit is elképzelni. Ugyhogy pl ha te 5-ös vagy, akkor ilyen 3-as nők néznek meg csak ÚGY, meg a 4-esek, de azok már ritkábban.


Most gondold el, aki 8as pasi, annak a 6-os csajok tök könnyen összejönnek. És azért az tök jo lehet, hogy minidg van vállalható külsejü nö, akivel dughat.


Mert én pl 6-os pasi vaok, és az ilyen 4-es nők jellemzően megbámulnak, de én baltával ütném le öket legszivesebben, mert ugye ronda és gyakran dagi csajokról van szó... :( :(


Szököévente van, hogy egy-egy vállalható csaj összejön.


De küldjél képet és jóváhagyom, hogy hanyas vagy.

2013. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:
Biztos te hagyod jóvá hányas vagyok, ha a nők szoktak pontozni. :D
2013. nov. 11. 16:58
 19/54 anonim ***** válasza:

oooooooooooké...végülis biztos én vagyok a hülye, ha leszolitottam már több száz nőt, és biztos én nem tudok semmit.


De hát ha a kis büszkeséged fontosabb, mint a tapasztalt emberek tanácsa, akkor meg is van magyarázva a sikertelenséged...

2013. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
Azért láttam már elég szerencsétlenkedő embert csajozni, hogy nem vették észre, hogy mennyire gázak alapból kinézetileg.
2013. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!