Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nehéz ismerkedni?

Miért ilyen nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, ázsiai lány. A barátnőim szépnek mondanak, igyekszem mindig kedves lenni, de ennek ellenére úgy érzem sosem lesz párkapcsolatom.

A tapasztalatom az, hogy a legtöbben mint érdekesség tekintenek rám, ezért tartanak mint lány"barát". De nekem barátom van elég, az nem kell. Ennyire nem szeretitek a külföldi lányokat/nem tudjátok elfogadni?


2013. nov. 6. 00:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/148 anonim ***** válasza:
Kérdezö ha küldesz képet? Kíváncsi vagyok :)
2013. nov. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/148 anonim ***** válasza:
96%
Én pedig Jégsárkánytól félek. Ha már egy hetero lány is elküld a francba akkor egy leszbivel kikezdeni egyenlő lenne az öngyilkossággal. :D
2013. nov. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/148 anonim ***** válasza:
Neked nem mindegy Jaguár? Langyoskodni még mehetsz.
2013. nov. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/148 anonim ***** válasza:

Hát nekem nagy álmom egyszer egy szép ázsiai barátnő, többek között ezért is tervezek majd egy hosszabb kiruccanást a távolkeletre, elsősorban Japánra és Koreára gondolok de a délkelet ázsiai vonal is bejön :D


Viszont ha nem is lehetetlen, de bitang nehéz küldetésnek tartom jelenleg ezt Budapesten :D Egyrészt közel nincs annyi mint nyugatibb városokban, másrészt a legtöbb zárt közösséget alkot, kevés az aki nyitott a magyar ember felé, szerintem:)


Egy képet megnéznék rólad mindenesetre :)

2013. nov. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/148 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ér azért mert nincs kint a nevem nem kapok képet :(
2013. nov. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/148 anonim ***** válasza:
Én privit is írtam rá, de már csak a csokiban reménykedek.
2013. nov. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/148 anonim ***** válasza:
látod ez a baj a csúny kínaiak sosem írnak vissza ezért nincs pasid
2013. nov. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/148 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de az interneten az ember nem lehet elég óvatos :) Az, hogy valaki kiírja a nevét, az pedig elegendőnek bizonyult így kissé becsiccsentve :) De már megjött az eszem!
2013. nov. 6. 01:51
 49/148 anonim ***** válasza:
Nekem már volt ázsiai barátnőm :P
2013. nov. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/148 anonim ***** válasza:
Langyinak küldesz, heteronak nem. Ilyen kirekesztőként ne csodálkozz ha kirekesztenek! :)
2013. nov. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!