Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem talál rám a szerelem. Hol...

Nem talál rám a szerelem. Hol a probléma? 17f

Figyelt kérdés

régen szerelmes voltam egy lányba, akivel azóta megszakadt a kapcsolatunk. még mindíg tetszik de próbálom elfelejteni.

utána az egyik osztálytársamat tudtam elképzelni barátnőmnek, talán szerelmes is voltam belé, nemtudom, megkérdeztem, nem. azóta nem is fáj ha a válaszára gondolok... azért nem vagyok biztos benne hogy az szerelem volt-e. még sose volt barátnőm pedig van 1 pár aki közül lehet válogatni de egyiket sem tudom magam mellé képzelni, nem gondolok egyikre sem. ÉS mivel már 17 éves vagyok és sose volt barátnőm... nemártana már belehúzni. velem van a baj vagy csak nincs szerencsém a nőkkel vagy mi?


2013. nov. 4. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A korodban..
2013. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem a szerelmet keresed csak dugni akarsz, viszont ezt nem akarod bevallani magadnak, mert nem akarsz bunkó kanos állatnak tűnni.
2013. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szerintem nincsen baj a korommal. baromi sok haveromnak volt vár nem 1 nem 2 barátnője. nem, nem 1 hetes kapcsolatok voltak. szinte már mindenki túl esett, vagy még mindig benne van 1 komolyabb kapcsolaton/-ban
2013. nov. 4. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem 22 évesen volt először csajom.
2013. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kerdesedben rolad van szo . Ne a haverodjol irj ,nem ez a lenyeg,h kinek ,mit csinal a haverja.

Egyebkent en majdnem ugyanezt erzem ,csak lany vagyok. Szinten tetszett ill tetszik egy osztalytarsam,aki fele kozeledtem is,de a bosszanto az ,h nem konkretan razott le... Igy meg csak marad a remenykedes ,a hulye gondolataim ,na mindegy.

Lehet ,h van a kornyezetedben egy olyan lany ,aki erdeklodik irantad,csak te meg nem vetted eszre... Legy figyelmesebb , es ha ugy erzed,h valakivel erdemes lenne megprobalni,akkor kozeledj fele ! Ne hagyd elmenni,hidd el ,a lanyok tobbsegenek kell az,h a fiu tegye meg az elso lepest '(ezt en megcafoltam , mivel a srac abszolut nem tud kozeledni,v epp nem akar ,....) .

2013. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbld meg itt: 0640505050 :)
2013. nov. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én egyszer voltam szerelmes de nagyon...azota nemis éreztem semmit senki iránt...tudom h az a szerelem elmult de nemjött másik sajna nemmindenkit talál el ámor nyila ( vlakit később) 15/L
2013. nov. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!