Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért történik mindig ez...

Miért történik mindig ez velem? Velem van a probléma?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem Facebookon kellene ismerkednem hanem a valóságban. De mivel egy 'Ronda' visszahúzódó csendes félénk fiú vagyok akinek önbizalma nulla így Internetet próbálok meg ismerkedni a Facebook nevű Közösségi oldalon és egyre többször van hogy 'Letiltanak a lányok' és ez miatt már nagyon kétségbe vagyok esve mert mindig ez történik velem. Ma is összeismerkedtem egy Kedves aranyos lánnyal akivel nagyon jól kijöttem még a szíveket is küldtük egymásnak bókoltam is neki nagyon sokat. Ez még olyan délután fele volt. Most mikor beleléptem a Facemben azt veszem észre hogy letiltott. És állandójelleggel mindig ez történik velem ahányszor Facebookon ismerkedni próbálok egy lánnyal... Velem van a hiba? Esetleg valamit rosszat csinálok?.. Egyszerűen nem értem. 17/F

2013. okt. 23. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nyomulhatsz.
2013. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Veled.
2013. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
veled van a baj...
2013. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom h mit hogyan csinálsz, de valszeg érdemes lenne változtatnod valamin, ha sorozatosan ilyen visszajelzéseket kapsz.


Pl ne küldj szíveket valakinek, akit nem ismersz, csak fél napja csetlesz vele.

2013. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert eleve csak szórakozott. Mégis ki az aki szíveket küld a másiknak 3 üzenet után?
2013. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kiderült hogy van barátnőd, a csajok meg rájöttek.
2013. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
egyetértek az előző válaszolóval, ha 'ismeretlenbe' küldözgetsz szíveket egy lánynak az nem valami jó, meg előbb meg kell ismerkedni vele nem rögtön nyomulni...én pl 16 éves csaj vagyok és én se bírom ha vadidegen srácok az első félóra után szívecskéznek...
2013. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az első mondatban kb. le is írtad a megoldást.
2013. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok 4-sel értettem egyet...
2013. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg süt rólad a kétségbeesés, hogy mindenáron be akarsz csajozni, esetleg lemész kutyába. Ill. túlságosan nyomulsz, túl hamar akarsz mindent.

Megismersz egy lányt és egyből elárasztod bókokkal meg szívecskékkel. Ez azért kissé 'ijesztő' is lehet.

Na meg a fb-ot továbbra se társkeresésre találták ki és lehet, hogy a lányok egy része csak udvariasságból vált veled pár szót, aztán amint megszabadul tőled, tesz is róla, hogy többet ne zaklasd. Ezeket most nem bántásból írom.

Egyébként elárulod, hogy mi alapján választod ki a lányokat és mi az indító szöveg?

Nem akarlak elszomorítani, de ha igazi kapcsolatot akarsz, ahhoz bizony ki kell menni a szobából. Amúgy miben rejlik a "rondaságod"? Lehet, hogy csak eltúlzod a dolgot és igazából nincs semmi baj veled. (attól hogy mondjuk nem vagy 180 centi napbarnított, kigyúrt testű, szőrtelenített, még nem is biztos hogy ronda vagy).

De elsődlegesen a fejedben kell rendbe tenni a dolgokat.

2013. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!