Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért történik mindig ez...

Miért történik mindig ez velem? Velem van a probléma?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem Facebookon kellene ismerkednem hanem a valóságban. De mivel egy 'Ronda' visszahúzódó csendes félénk fiú vagyok akinek önbizalma nulla így Internetet próbálok meg ismerkedni a Facebook nevű Közösségi oldalon és egyre többször van hogy 'Letiltanak a lányok' és ez miatt már nagyon kétségbe vagyok esve mert mindig ez történik velem. Ma is összeismerkedtem egy Kedves aranyos lánnyal akivel nagyon jól kijöttem még a szíveket is küldtük egymásnak bókoltam is neki nagyon sokat. Ez még olyan délután fele volt. Most mikor beleléptem a Facemben azt veszem észre hogy letiltott. És állandójelleggel mindig ez történik velem ahányszor Facebookon ismerkedni próbálok egy lánnyal... Velem van a hiba? Esetleg valamit rosszat csinálok?.. Egyszerűen nem értem. 17/F

2013. okt. 23. 18:58
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szerintem 100-as,h veled van a baj,nekem is volt 3 fiú ismerősöm aki szívecskét küldött 3 óra alatt,persze én csak kitöröltem,visszajelöltek,de akkor is,nem kell ennyire nyomulni,tod mi csajok nem szeretjük! ;)
2013. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
én lány vagyok 9 éves és én azt tanácsolom hogy ismerkedj meg vele VALÓ VILÁGBAN
2013. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!