Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogy reagálnátok ha ilyen...

Ti hogy reagálnátok ha ilyen szöveget kapnátok? Elsősorban lányok véleménye érdekel.

Figyelt kérdés

Néha, és különösen most, éjszaka, úgy érzem,nem bírok tovább élni, mert megérintetted az énem legbelső részét, felrobbantottad az eddigi életemet, már nem az vagyok, aki vagyok, hanem te vagyok, tied vagyok, általad vagyok.

Vélemény?


2013. nov. 1. 21:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha az írná nekem ezt, aki tetszik, nem bánnám. Csak kezdeményezne már...
2013. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
De ha ezzel akarnád elcsábítani, akkor inkább kutakodj még.
2013. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Abszolút nem nyálas, csak azért mondják, mert manapság a mélyebb érzések kihalófélbe vannak az emberekből. Ezt az írást meg csak az érti meg, aki érzésileg legalább olyan mélyérzésű mint te vagy. A többiek el sem tudják képzelni milyen is lehet így érezni bárki iránt is. Küld el az illetőnek.
2013. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Attól függ, kitől. Ha a párom suttogná éjszaka a fülembe, hihetetlenül boldoggá tenne.

Ha valaki ezzel próbálna felszedni, elvágná magát. Mert ezzel azt közvetíti, hogy gyenge, alárendelt, hiszen anélkül mond ilyeneket, hogy igazán ismerhetne, igazán módom lett volna felrobbantani az életét.

2013. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Értem,tehát ez nem egy "felszedős" szöveg:)Pláne nem ha egy tizenéves csajnál akarok bevágódni...
2013. nov. 1. 22:47
 16/19 anonim ***** válasza:
Sírnék.
2013. nov. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Princess of the Moon: A nevetéstől?
2013. nov. 1. 23:18
 18/19 anonim ***** válasza:

Kegyetlenul kirohognelek. :D

Bocsi, de ez gaz. :( Szerintem ne kuldd el ezt senkinek.

2013. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nagyon nyálas. :D
2016. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!