Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti egy ilyenre hogy reagálnátok?

Ti egy ilyenre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

ha ismerkedtek egy pasival és fb-n felvesz ismerősnek,majd rá egy napra 3 ember rádír (a lányra),hogy ezzel a csávóval nem kéne kezdeni mert elég szemét alak


a lányoktól azt kérdezem,hogy mit reagálnának ha így rájuk írna 3 ember?

a fiúktól pedig azt,hogy ha a lány megemlíti,hogy ráírtak emberek akkor arra mi a reakciótok?


tehát a fiúk a fiú helyébe, a lányok meg a lány helyébe képzeljék magukat


2013. okt. 24. 23:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3 embernek már hinnék. Beszélni beszélnék vele, de nem bíznék benne.
2013. okt. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Késő van már ilyen agytornához de megpróbálom :D

Engem nem izgatna kire kicsoda ír rá. Ha a véleményemre kíváncsi egy emberről akkor elmondom róla, hogy én milyennek látod de nem mocskolódó vagy lejárató hangnemben. Ha nem kérdez akkor pedig nem fogok csinálni semmit.

2013. okt. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Jaguar:


ha fiú vagy akkor a fiú helyébe képzeld magad

tehát téged ócsárolnak a csajnál

2013. okt. 24. 23:44
 4/15 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy velem szemben csak kamu vádakat tudnának felhozni, mivel semmi olyat nem teszek, amitől "szemét alak" lehetnék. Ha tényleg érdekelne a lány, akkor megvárom, hogy mennyire bízik meg bennem, illetve, hogy mennyire ad mások véleményére. Ha ennyivel el lehetne tántorítani az ismerkedéstől, akkor kár is érte az erőfeszítés.
2013. okt. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ja értem. Nos engem nem szoktak ócsárolni :D

De, ha valaki mégis megtenné a lány meg elhiszi minden szavát anélkül, hogy az én verziómat is hallaná akkor nem fogok mentegetőzni vagy ilyenek, nagyon gyorsan megszakítom a kapcsolatot és nem érdekel tovább.

2013. okt. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

a fiúkat kérdezném,hogy megkérdeznék,hogy ki volt az és hogy mit írt róla?

vagy lezárnák annyival,hogy "nem tudom kik azok és miről beszélnek"

2013. okt. 24. 23:49
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne a 3 ember szövege, és nem szólnék a srácnak.Kizárólag saját magam tapasztalatára hagyatkoznék.
2013. okt. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez most megint csak azon múlna, hogy a történetben szereplő ember ellen felhozott vádak valósak-e. Ha nem, akkor rákérdeznék azért, hogy mit mondtak rólam és megpróbálnám meggyőzni arról, hogy győződjön meg erről saját maga. Ha viszont igazak lennének, akkor egy minimális mellébeszélés és mentegetőzés után továbblépnék.
2013. okt. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
és ha beigazolódik amit a 3 ember írt?
2013. okt. 24. 23:56
 10/15 anonim ***** válasza:
Kikérdezném azt a 3 embert, hogy velük mit tett, a fiúnak nem szólnék, de azontúl vigyáznék vele.
2013. okt. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!