Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti egy ilyenre hogy reagálnátok?

Ti egy ilyenre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

ha ismerkedtek egy pasival és fb-n felvesz ismerősnek,majd rá egy napra 3 ember rádír (a lányra),hogy ezzel a csávóval nem kéne kezdeni mert elég szemét alak


a lányoktól azt kérdezem,hogy mit reagálnának ha így rájuk írna 3 ember?

a fiúktól pedig azt,hogy ha a lány megemlíti,hogy ráírtak emberek akkor arra mi a reakciótok?


tehát a fiúk a fiú helyébe, a lányok meg a lány helyébe képzeljék magukat


2013. okt. 24. 23:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés lassan kezd teljesen szembemenni a saját személyiségemmel, szóval egyre nehezebb benne maradnom a szerepben. :D


Ha beigazolódna, hogy egy szemét alak vagyok(amit nem igazán fejtettél ki, hogy jelen esetben mit takar), akkor valószínűleg a döntés már rég nem az én kezemben lenne, hanem a tiédben.

2013. okt. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
(9)Az hogy valaki 3 emberrel úgy viselkedett, abból még nem következik, hogy a 4.emberrel is úgy viselkedne.
2013. okt. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Megismerném először is, aztán döntenék. Mikor a férjemmel ismerkedtünk, hozzám is odajött vagy négy ember, hogy ne foglalkozzak vele, mert egy beképzelt bunkó alak, akinek csak a csajozáson jár az esze. Ha akkor rájuk hallgatok, elszalasztottam volna az esélyt élem legszebb kapcsolatára.

Nem kell figyelmen kívül hagyni mások tanácsait, véleményét, de a döntést jobb a saját tapasztalataink alapján meghozni.

2013. okt. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék vele. Majd a saját hibámból tanulok akkor.
2013. okt. 25. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nos Férfi vagyok.

Ha megtudnám, hogy akinek udvarolok, azt mondják, hogy szemét alak vagyok. És tegyük fel elötte volt kapcsolatom akárhány nővel/lánnyal akkor természetesnek venném, mert gondolom a lánynak sem jó, ha megszakad egy kapcsolat. tehát ha már volt kapcsolatom (akár csak szóban szerettük egymást) akkor is szemét alak vagyok.

Ha még nem volt kapcsolatom, akkor azért vagyok "szemét" alak, mert nem tudom a lányokat kezelni.

Szóval a kérdés hogy miért szemét a szemét. Erre viszont nem kérdeznék rá.

2013. okt. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!