Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnátok egy ilyenre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok egy ilyenre? Nektek hogy esne?

Figyelt kérdés

a barátommal kb 5nap után ma taliztunk újra. bringáztunk, és előtte tekertem erre megszólal ilyen jó a segged hangon hogy "hmmm neked mióta ilyen széles a csípőd"

annyira rosszul esett, elég sértődékeny vagyok. Ő az elmondása szerint bóknak szánta mert izgatónak találja hogy a hasam lapos, a csípőm meg széles. De rosszul esett, eléggé félre értettem, hogy kövérnek gondol-e?


2010. aug. 29. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
hát én férfi vagyok tehát ha nekem egy másik ilyet mondana, helyből leb*ziznám, de szerintem ne sértődj meg ezen.. :D
2010. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de most vajon kövérnek tart? O.o

165cm magas vagyok és kb 54kg.

2010. aug. 29. 23:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Semmi okod a félelemre, szerintem nem vagy kövér.. :)

2010. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kövérnek tartana. Szerintem a magasságod és a testtömeged tökéletes együtt. ;)
2010. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi

csak olyan félreérthető ez, nem??? de bocsánatot kért, hogy ő ezzel nem megbántani akart, csak bóknak szánta, Imádja a testemet.

Hát én nemis tudom:S

2010. aug. 29. 23:35
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem tényleg bóknak szánta. Nem kell mindent ilyen komolyra venni!
2010. aug. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értem mit vagy úgy oda,egy szóval sem említette a srác hogy kövér vagy megaztán ha egy kapcsolatban az egyik félnek állandóan figyelnie kell arra hogy mit mondjon neked mert érzékeny vagy akkor az egy idő után nagyon fárasztó lesz a számára.Legközelebb csak akkor sértődj be ha szószerint megsért ne csak akkor ha úgy érzed hogy utal rá.Nem kell mindig parázni és rágódni azon hogy ezt ezért és ezért mondta stb.
2010. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem arra értette, hogy szép formás feneked lehet. Amit csakis bóknak szánhatott. A testsúlyod és magasságod pedig tökéletes, egy ilyen lányra vágyok én is így látatlanba! (Nem lehet hogy nehéz heted volt/menstruálsz és azért voltál ilyen érzékeny?)


Tényleg bóknak szánta, legalábbis én annak szánnám ilyen helyzetben!


15/f

2010. aug. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem az ilyeneken ne sértődj meg mert ezzel fogod elveszteni. ha meg kövérnek gondolna nem ilyen hangon mondta volna. ;) 15/F
2010. aug. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!