Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogy reagálnátok ha ilyen...

Ti hogy reagálnátok ha ilyen szöveget kapnátok? Elsősorban lányok véleménye érdekel.

Figyelt kérdés

Néha, és különösen most, éjszaka, úgy érzem,nem bírok tovább élni, mert megérintetted az énem legbelső részét, felrobbantottad az eddigi életemet, már nem az vagyok, aki vagyok, hanem te vagyok, tied vagyok, általad vagyok.

Vélemény?


2013. nov. 1. 21:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nyálas phöts:D
2013. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez úgy szar ah van.
2013. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
NEM TETSZETŐS!
2013. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Böh haver, te vagyok, meg általad vagyok, meg nem tudsz ezért tovább élni??? Ha úgy nézem, még magára veszi :D Jó az irány, de ezek a nyáladzások szerintem nem bejövősek, sőt, megijesztik a kiszemeltet.
2013. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez még engem is megijesztett, pedig nem lány vagyok.
2013. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Engem nem ijesztett meg, szerintem nem félelmetes. Ha ezt egy komoly ember írja, akkor ott egy elég komoly dolog és kapcsolat van kibontakozóban.Meg hát a szövegből lehet sejteni, hogy nagyon mélyen szerelmes vagy.
2013. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nagyon tré.
2013. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hűha,akkor jól tettem hogy először itt tartok közvélemény kutatást.Pedig én azt hittem hogy nincs olyan lány akiknek ne tetszene az ilyesmi,meg azt is hogy az érzelmek kifejezésének ez a formája azt fogja mutatni hogy egy tanult,intelligens,jó modorú embertől vannak .Tényleg ennyire nyálas?Látszik hogy nem vagyok valami gyakorlott ezen a téren.
2013. nov. 1. 21:55
 9/19 anonim ***** válasza:
ezt végigolvasni, felfogni is nehéz :D
2013. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Én biztosan örülnék neki,ha a párom ilyet irna,mert nem mindenki teszi meg ezt.tudom,hogy közben rám gondol és hogy ez tényleg hozzám szól!DE!ettől függetlenül ha nem lennék bele szerelmes és nem egy hosszabb kapcsolatról lenne szó,akkor nem hiszem,hogy díjbaznám.úgy érezném,megfojtasz.tényleg nyálas és nyomulós,bocsi :S
2013. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!